08 Kasım
#12930386

THY Tüm Güvenimizi Sarstı, Mağdur Duruma Düşürdü!

THY Türkiye'nin en iyi uçuş firması olduğunu iddia ettiği halde, sistemsel olarak yaşanan aksaklıktan ötürü İstanbul-Brüksel gidişimi görmediğinden, uçuşu kaçırdığımı varsaymış ve Brüksel’den İzmir’e dönüş uçuşumu bana sormadan, bilgi vermeden iptal etmişler. Üstelik bunu ben 6 Kasım'da fark etmesem 7 Kasım'da dönüş uçuşunda ne durumda olacağımı tahmin edemiyorum.


Ancak hal böyleyken bile sabahtan bu yana 7 saat geçmesine rağmen hala çözüm getirilmedi, üstelik hala belirli aralıkla benden arama yapmamı beklediklerini bildirdiler. Böylesine acil bir duruma rağmen bu kadar ciddiyetsiz bir çalışma şeklini herkesin duymasını istiyorum.


Böyle bir durumda elbette size telafi olarak en hızlı çözümü sağlarız şeklinde bir yaklaşım gerekirdi. İş için geldiğim tüm günümü endişe içinde geçirmeme neden oldular. Ve akşam oldu artık hala çözüm yok!


Tüm yönetimi ve çalışma anlayışlarını şiddetle kınıyorum. Acil bir şekilde düştüğüm bu zor durumun düzeltilmesini bekliyorum. Kesinlikle THY kendisine olan tüm inancımızı kaybettirdi.

Nur Nur 1.605 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler