09 Ağustos 2019
#12408753

THY Paramı İade Etmiyor

15 Temmuz 2019 da kredi kartı kullanmadığım için EFT yaptım. Ancak bilet bir şekilde oluşturulmamış. O zaman paramı ne zaman iade edeceksiniz diye sorduğumda, geri bildirim formuna şikayetinizi yazın bakalım dediler. Onu da yaptım. Hatta dekontu ekledim. Sonra bana habire mesajlar geliyor inceleme aşamasında vs... 08.08.2019 oldu hala ben paramı iade alamamış bulunmaktayım. Ve karşımda bu konuda muhatap bile bulamıyorum. Bu nasıl bir anlayıştır! Yanlış EFT yaptığınız zaman bile banka size aynı gün ya da ertesi gün paranızı iade eder. THY gibi firma resmen gayriciddi ve kurumsal olmayan bir yapı sergilemektedir. Bu firmadan şikayetçiyim... Ve paramı geri istiyorum. Bu mesajlarımı yazdığıma da inanamıyorum! Alt tarafı paramı iade edeceksiniz. Yazıklar olsun...

Yusuf Yusuf 4.110 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Yusuf27 Ağustos 2019

  Bugün 27 ağustos ve hala firma paramı iade etmedi. Geri dönüş yok, dekontlar havada uçuşuyor. Daha ne yapmam lazım. Yazıklar olsun

 • Yusuf21 Ağustos 2019

  Hala bir gelişme yok. Nasıl bir firmadır anlamadım. 45 gündür paramı iade etmiyorlar. Her türlü dekont vs. Göndermeme rağmen.

 • Yusuf15 Ağustos 2019

  15 Temmuz-15 ağustos hala paramı geri alabilmiş değilim. Avrupa insan hakları mahkemesine itirazda bulunsam daha çabuk sonuçlanır. Şaka gibi. İnanamıyorum ve sinir oluyorum.

 • Yusuf15 Ağustos 2019

  Onu bırak hiçbir şekilde bu konuyla ilgili telefonda görüşebileceğim bir muhattabda bulamıyorum. Yani bir finans yetkilisi olur açarsınız bakar sistemden aaa evet eder parayı göndermişsiniz ama biletleme yapılmamış. Derhal paranızı iade ediyoruz vs... Bu kadar basit ya.

 • Yusuf15 Ağustos 2019

  Şaka gibisiniz. Dekont istiyorsunuz. Yahu zaten dekontumu ekleyip gönderdim ilk geri bildirim formunda Şimdi mail atıyorsunuz dekont istiyorsunuz. Gönderdim yine size. Yine mail atıyorsunuz 7 gün içinde cevap vereceğiz falan. Arkadaş bu kadar zor mu ya dekont var kapı gibi elimde size de gönderdim. Bakarsınız sistemden olur biter. 1 aydır alt tarafı 176 TL bir rakamı tarafıma iade edemedinizmanevi tazminat davası açacağım size. Yazıklar olsun.

Ziyaretçi Yorumları