THY Para İademi Yapın

Mehmet Mehmet30 Eylül 14:22

Türkiye'nin en prestijli havayolları nasıl para alırım gibi bir tutum içinde size yakışmıyor. 4 tane Afrika -İstanbul bileti rezerve ettim. 21 Eylül 12:52'ye kadar da fiyat sabitleme için 80 dolar verdim. 21 Eylül sabah 09:00 biletleri al dedim ve ödeme aşamasına geçtim. Fakat ödeme bilgisine baktığımda tutar doğru değildi. Hemen iletişim merkezini aradım iletişim merkezi bir sorun olduğunu kabul ederek numaramı aldı ve bana geri döneceğini söyledi kayıtlarda var. 

Bana geri dönüş yapılmayınca tekrar aradım ve biletleri aldım fakat sonra biletleme zamanından yapılmadı diye 80 dolar olan para iade edilmeyecek dendi. :) bu kadar kötü durumdaysanız bana bağış makbuzu kesin ama yalan dolanla paramı almayın o kıymetli kayıtlarınızı istiyorum herkese yayınlayacağım para değil mevzu sizin gibi kuruma yazık. 31 Mart'ta aldığım bilet iptal oldu halen ne para ne iade. Uçuş koyarlar uçuş iptal e para? Para yok bilet verelim bir sene içinde kullan sana ne kardeşim belki gitmeyeceğim ben oraya bir daha ömrüm boyunca. Esas konu benim 80 dolarımı ödeyin... Yoksa bu mahkemeye gidecek. Hata bankadan veya sizden ne önemi var ben arayıp size durumu bildirmişim ve yine de bileti almışım.

 80 dolar için değer mi? Resimde gördüğünüz gibi 1. Ödemede karttan dolar yerine hatalı olarak lira çekilmeye çalışılmış bende durumu hemen bildirdim bu tutar yanlış diye. Bana geri döneceğinizi söylediniz dönmediniz bende bileti 2 saat sonra aldım tekrar. Az mantıklı olun kimin hatası. 2. Ödeme doğru olup tutar dolar hesaplanıp tl olarak çekilmemiştir. Paramın iadesi ve mağduriyetimin giderilmesini geçmişe dönük biletlerimin iadesini arz ederim.

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler