20 Mart 2015 #3125030

THY Online Bilet Satış Yer Değişikliği

19.03.2015 tarihinde yanlışlıkla 02.04.2015 tarihine İzmir'den sabiha gökçene (rez=TBCGID) bilet aldım. 5 dakika sonra aradım müşteri hizmetlerini dalgınlıkla İzmir'den sabiha gökçene bilet aldığımı ifade ettim. Biletin yönünün sabiha dan İzmir'e olması gerektiğini ifade ederek değişiklik talep ettim.


Bana ekonomi olduğu için değişiklik yapılamayacağını ifade ettiler. Bir anlık dalgınlık sonucu yapılan yanlışlığın düzeltilmesi adına hiçbir adım atılmıyor. Yapamayız demekten başka dedikleri bir şey yok. Bu yanlışlığın düzeltilmesi adına yetkililerden bir adım atmalarını bekliyorum. Türkiye'nin büyük bir şirketi olarak bir vatandaşın 69 TL'sine ihtiyacı yoktur diye düşünüyorum.

Yilmaz 401 Okunma

Cevaplar

  • Yilmaz24 Mart 2015

    4 gündür şikayet adına herhangi bir dönüş yapılmadı. demek ki THY için müşteri ikinci planda. Ne bir düzenleme ya da ne bir bilgilendirme kesinlikle yapılmadı tarafıma. Bir müşteri olarak daha da THY ile uçuş gerçekleştirmeyeceğimi beyan ediyor, benden alınan ve iade edilmeyen 69 TL ücreti ya da yön deşikliği ni gerçekleştirmeyen THY ye hakkımı helal etmiyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön