15 Kasım 2014

THY Onay Verilmediği Halde Promosyonlu Doğru Bilet İptal Edildi!

İptal edilen promosyonlu bilet, bilet ücreti iade edilmedi, ücretini talep ediyoruz AKN Armada Çelik Yapı İnşaat Firması olarak ve 2. kez bilet almak zorunda kaldığımız bilet promosyon bilet değildi. Bu biletinde promosyon bilet olarak kabul edilip, iptal edilen biletle arasındaki fiyat farkının iade edilmesini talep etmekteyiz.


8781390 dosya numarası ses kaydı THY tarafından dinlenerek personel hatası onaylanmıştır. 10.11.2014 tarihinde başvurduk acil olarak gereğinin yapılmasını şirket olarak talep etmekteyiz.

Şeyma 2.460 Okunma

Cevaplar

  • Şeyma18 Kasım 2014

    Şikayetim bir neticeye ulaşmadı ses kayıdı bir neticeye ulaşmadı. Thy müşteri hizmetlerinden verilen bilgiye göre personel hatası yapılmıştır diye belirttiler. Onay vermediğimiz halde promosyonlu bileti iptal ettiler. Yerine tekrardan promosyon olmayan bilet almak zorunda kaldık. İptal edilen promosyonlu biletin ücretini ve 2.'ci kere almak zorunda olduğumuz biletin promosyon biletten sayılıp aradaki farkın iadesini talep etmekteyiz.7 Kasımda bu dosya açılıyor ve bir neticeye bağlanmıyor. Bu konuda bir suçumuz olmadığı halde çok mağduruz. Mağduriyetimizin giderilmesini acil talep etmekteyiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön