08 Kasım
#12927031

THY Müşteri Temsilcisinden Şikayetçiyim!

Sja7xv kodlu rezervasyonum için bir çok kez müşteri temsilcinize ulaşmaya çalıştım en sonunda bilgisayarı geçip bir müşteri temsilcimizle görüştüm. Sorunum kodunu yazmış olduğum uçuşunun 4 adet faturasını talep etmek istememdir. Telefondaki bayana ağzımı açar açmaz beni parçalayacak derecede bir üslupla ve bağırarak konuşması sonucu kendisini birkaç kez bağırmadan düzgün konuşun diyerek uyarmama rağmen hanımefendi aynı sokak ağzıyla benimle bağırarak konuşmaya devam etti. Sonuç olarak telefon kapattım ve kendi çabamla biletlerime ulaştım. Fakat faturalar hala yok. Ben her ay kendim ve misafirlerim için 10 adet sadece yurt dışı bileti alan bir firmayız. Farklı farklı firmaları kullanıyorum ve sizin uçağınıza bindiğimde bile kaliteyi hissediyorum. Bu şekilde bir müşteri temsilcisi deneyimi açıkçası beni çok şaşırttı. Sizlerinde takip edebilmeniz açısından görüşme saatim:15.45-15.55 arası 7.11.2019tarihli isminin S**** olduğunu söyledi. Aramış olduğum numara 0328 410 00 00 dır. Dikkate almanız ve sizinle uçmayı seven diğer misafirlerinizi de üzmemeniz adına sitenizde bulunan müşteri politikanızı da sunuyorum. İyi çalışmalar


Müşteri memnuniyeti politikamız
Türk Hava Yolları olarak, müşteri odaklı bir yaklaşımla gerçekleştirdiğimiz yolcu taşımacılığı faaliyetinde müşterilerimizin beklentilerini, şikayetlerini, öneri ve memnuniyetlerini kolaylıkla iletebileceği iletişim imkanları sunar ve ekonomik beklentimiz olmadan müşterilerimizi dikkatle dinleriz. Ulusal ve uluslararası yasal şartları, mevzuat şartlarını, sivil havacılık kurallarını ve Ortaklığımızın dokümanter edilmiş bilgilerini dikkate alarak müşteri memnuniyetini sağlamak için telafi yöntemleri uygular, müşteriye ait geri bildirimleri değerlendirir ve çözüm üretiriz.


Faaliyetlerimizle ilgili müşteri şikayetlerini en doğru şekilde algılama, tanımlama, analiz etme, yönlendirme, çözümler üretme, müşteriye sonuçlarını bildirme süreçlerini; şeffaflık, erişilebilirlik, cevap verebilirlik, objektiflik, gizlilik ve hesap verebilirlik prensipleri doğrultusunda, müşteri odaklı bir yaklaşımla değerlendirerek yönetir ve edindiğimiz bilgileri sürekli daha iyiye ulaşmak amacıyla kullanırız.


Müşterilerimizin beklentileri ve gereksinimleri doğrultusunda, ürün ve hizmetlerimizi geliştirmek için müşterilerimiz ve çalışanlarımız başta olmak üzere tüm paydaşlarımız dan aldığımız geri bildirimleri kullanarak ve gereken tüm kaynakları sağlayarak süreçlerimizi sürekli iyileştiririz.

Fouad Fouad 1.586 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları