12 Eylül 2013 #2009079

THY Mükerrer Bilet Ücreti!

12/07/2013 tarihili SAW-Erzurum uçuşu için THY den 3 bilet aldım. Biletleri TC kimlik no ları ile aldığım halde firma aynı uçağa aynı yolcular için 2 şer bilet kesmiş ve kredi kartımdan 6 bilet ücreti çekmiş. Bununla ilgili THY na itirazda bulundum ve bugüne kadar 4-5 dosya açtırdım(son dosya no:8230707).İlk dosyayı açtırdığımda dosyanın sonuçlanmasının bir haftayı bulabileceği söylense de 2 aydır bununla uğraşıp haksız elde ettikleri kazancı geri almaya çalışıyorum.


Aynı dosyada olduğu halde ağustos ayı içerisinde yalnızca 2 biletin iadesini alabildim. Halen 3.biletin iadesi için uğraşmaktayım. Konuyla ilgili THY hiçbir şekilde aramadı,bu konuda son derece ilgisiz ve umursamaz davranıyorlar.

Zeynep 225 Okunma

Cevaplar

  • Zeynep19 Eylül 2013

    THY, 2,5 ay önce aldığım 3 bileti mükerrer kesmiş ve ücretini de kredi kartımdan mükerrer çekmiş. Yoğun çabalarım sonucu haksız aldıkları ücretten 2 biletin ücretini geri alabildim. Halen 3. biletin ücretini alabilmek için uğraşıyorum. THY mükerrer biletlerle mi kar sağlıyor acaba? Hiç bir şekilde ilgilenmiyorlar ve geri dönüş yapmıyorlar.THY den bilet alırken kredi kartı numaranızı sakın vermeyin. ücreti çift kesiyorlar. THY müşteriye bilet satana kadar ilgi gösteriyor fakat sonraki bir durumda kesinlikle müşteriyi yada şikayetlerini dikkate almıyorlar. dosya no:8230707

  • Zeynep19 Eylül 2013

    Ben böyle bir firma görmedim. Hak etmediği paralarla kar sağlıyor demek ki. Asla çözüm sunmuyor, hatta müşteriyi dikkate dahi almıyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön