sta-3-hoverOrtalama Çözüm

THY Mağduriyet Yaşattı!

Mehmet Mehmet16 Ekim 2019 14:32

26.09.2019 Günü ben eşim ve iki çocuğumla İstanbul'dan Muş'a gidecektik 14:30' da olan uçuşumuz çantalarımızı verdik biletimiz aldık G7 kapısında uçağımız kalkacaktı saat 13:50 'de çocuklarla aile lavabosuna girdik bilet üzerinde 14 00 de kapılar açılacak diye yazıyordu tamda 14:00 'de deprem olduğun dan dolayı çocuklarım çok korktular ve ağlamaya başladılar tabi eşim ve bende çok korktuk ve telefonla ailemizle iletişim kuramadık irtibata geçemedik olayın şokunu atlattıktan sonra kapıya gittik kapıya vardığımız da saat 14:14 gece kapıyı kapatmışlardı hala uçağa giden insanlar olmasına rağmen görevlilerden yardım istememize rağmen ilk kapının kapandığını ve yardımcı olamayacaklarını söylediler ilginç yanı hiç anonsta duymadık hala 16 dakika uçağın kalkmasına kaldığı halde masada görevli üç bayan yardımcı olmadılar sadece 20 dakika öncesinde kapının kapandığını söylediler biletimiz elimizde olduğu ve deprem olduğunu söylememize rağmen hiç yardımcı olmadılar Türk hava yollarına hiç yakıştırmadım böyle bir mağduriyet yaşattıkları için 4 kişilik biletimiz yandı.

Düğüne gideceğimiz için aynı gün bu sefer mecburen Diyarbakır'a saat 19:30 da bir daha bilet kesmek zorunda kaldık ne yazık ki bu sefer 40 dakika gecikmeli kalktık bir mağduriyet daha yaşadık böyle köklü bir firmanın bu umursamaz bazı çalışanları bizi çok derinde üzmüştür telefon açıp şikayetçi olmamıza rağmen telefonla şikayet kabul etmediklerini beyan ettiler, çocuklarımın biri 3 yaşında diğeri 4 yaşında ve gece 22:00'ye doğru Diyarbakır'a indik iki çocukla gece hava alanından otogara oradan da otobüsle bitlisin ilçesi Tatvan'a gece 03:30 ancak vardık böyle bir mağduriyet yaşadık deprem olmasına rağmen ve iki küçük çocuk olmasına görevlilerin bu kadar umursamaz olması bizi derinde üzmüştür. Biletimiz yandı.

Tekrar bilet almak zorunda kaldık. Bu konuda da yardımcı olmadılar. Bilet ücretinin iade edilmesini istiyoruz. Tarafıma bilgi verilmesini arz ederim.

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler