11 Eylül
#12571065

THY Kargonun Yaşattığı Sorun

22 Ağustos'ta Diyarbakır'dan saat 13:30'da Ü***A**** adına yollanan kargomla alakalı yeni açılan hava limanına yönlendirildim saat 15:00 ila 16:00'da elime ulaşacağı söylendi. Ben de kargomu nasıl alabilirim sorusunu sormak için Turkish kargoyu aradım baba hava İstanbul'a binmemi ve peronda her yarım saatte kalkan servisler ile bize gelebileceğinizi iletti, ben de aynı söylenildiği gibi İstanbul havalimanına gittim orada sordum servisler varmış diye kimse cevap vermedi ve yönlendirmedi sonrasında tekrar THY kargo müşteri temsilcisini aradım buradan nasıl geleceğimi ilettim bu seferde servis olmadığı ve kendi şartlarımla ancak gelebileceğimi iletti.


Ben de oraya giden THY personellerinin olduğu servise bindim yalnız ben personel olmadığım için beni indirdiler. Ortada kalmıştım en son para çekip 35 TL ile taksiye binip gittim. Orada şikayetimi dinleyecek muhatap bulamadım. adı THY ama muhatapsız bir firma. Sonrasında vezneye gittim kargomu almak için adam elinde bulmaca kağıdı bulmaca çözüyordu.
Beni neden yanlış yönlendirdiğini sordum biz bilmiyoruz dedi oysaki orada hava İstanbul'a ait yarım saatte bir servis varmış.


Altyapısı olmayan bir firma. Boy boy reklam ve resimler ile tanıtıma milyonlar harcar ama ulaşıma veya ulaşılabilirlik asla imkan tanımazlar. Hayatımın en zor gününü bana yaşattı.

Ümit Ümit 2.870 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları