07 Kasım
#12924355

THY Kabin Memurunuz Tarafından Yanıltıldım!

THY kabin memuru 33460***** T.C. Numaralı A**Y**tarafından, yurt dışından telefon VR tablet getireceğim diye beni 3 kez yanılttı, elimde banka dekontları var, kendisi telefon ve ev adresini değişerek kaçıyor, THY geri bildirime çok kez şikayet ettim netice alamadım, bu konu THY yi de ilgilendiriyor, lütfen bana geri dönüş yapın lütfen 100 bin TL param alındı.

Murat Murat 1.404 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Murat3 g

    THY kabin memuru 33460**** T.C. Numaralı A** y**, tarafından kandırırım, THY yetkilileri bana ulaşırsa THY yi ilgilendirecek bir çok ispatı yapılacak vahim konular var, a** y** THY den temin ettiği canta hediyelik ürün ve alkolü dışarıda satıyor ispatı bende var, geri dönüş yaparsanız sevinirim, a** y*** THY için büyük tehlike lütfen beni dikkate alin lütfen, bu durum çok önemli.

  • Murat4 g

    THY kabin memuru  A** y**, tarafından kandırıldım, THY yetkilileri bana ulaşırsa THY yi ilgilendirecek bir çok ispatı yapılacak vahim konular var, a**  y** THY den temin ettiği canta hediyelik ürün ve alkolü dışarıda satıyor ispatı bende var, geri dönüş yaparsanız sevinirim, a** y** THY için büyük tehlike lütfen beni dikkate alin 

  • Murat4 g

    THY kabin memuru 334**79*** T.C. Numaralı A** y**, tarafından kandırırım, THY yetkilileri bana ulaşırsa THY yi ilgilendirecek bir çok ispatı yapılacak vahim konular var, a** y** THY den temin ettiği canta hediyelik ürün ve alkolü dışarıda satıyor ispatı bende var, geri dönüş yaparsanız sevinirim, a** y** THY için büyük tehlike lütfen beni dikkate alin lütfen.

Ziyaretçi Yorumları