sta-1-hoverYetersiz Çözüm

THY Evcil Hayvan Taşıma Sorunu - Hayvan Hakları Skandalı Yaşanıyor

Ayhan Ayhan12 Ekim 13:01

THY ile yıllardır her yıl (hatta hemen hemen her ay) binlerce euro'luk uçuşlar yapıyoruz ve artık THY sıkıntıları artmaya başladı. 15 Ekim tarihli İstanbul - Zürih uçuşunuza 2 kedimizi almak için irtibata geçtim. 5 gündür 5 defa müracaat ettim aradım belki de saatlerce derdimi anlatmaya çalıştım. 3 defa kabin içi iptal 2 defa kargo bölümü için. Ne bir açıklama ne de bir neden belirtemiyorlar. Türkiye'deki tüm izinleri alınmasına ve hatta İsviçre den dahi resmi "evcil kedilerinizi getirebilirsiniz" şeklindeki evrakı yolladım ama hiçbir açıklama yapılmadan ret ediliyor. Hayvanların kalacak yerleri yok ölsünler mi diyorum biz bir şey yapamayız diyorlar. Olmadı uçağınızı değiştirin ama değişiklik için 15.000 TL para istiyorlar. Ödersen eğer uçakta yer varmış. Ya ben bu yaptığınızı anlamıyorum anlatın diyorum oradan oraya aktarıyorlar. Geri dönüşüm formu doldurdum tüm resmi belgelerle lakin sonuç yine hüsran.Helal etmiyorum.

P***'u aradım inanın 15dk her şey halloldu hem de bileti almadan yer var alabilirsiniz dediler. Anında kontrol edip onay verdiler.Elimde her belge var, biletler 4 kişi için, izinler ne isterseniz var. Reklam yapmak veya karalama kampanyası değil bu yıllardır sizinle uçuyorum tüm hastalarımı sizinle uçuruyorum. 

THY'de ise, yok formu dolduralım bekleyin yarın tekrar arayın bakalım onay gelmiş mi? Ya böyle bir saçmalık olabilir mi. Hiçbir havayolunda THY hariç ben bu şekilde bir işlem görmedim. Bekle sonra ara ne demek. Mail gönder ya da onayı anında sistemde göster hocam.

Neymiş en iyi havayollarındanmış, seni o noktaya getiren biziz indirmesini de biliriz. Biraz şu sitede yer alan şikayetlere yorumlara cevap verin. Ayıp ya %5 geri dönüş nedir Allah aşkına.

empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Kemal 21 Ekim 00:45  

    Aynı problemi ben yaşıyorum 2 kasımda uçuşumuz var Fransa'ya 2 business biletimiz var 1 kediye onay veriyorlar diğerine ret. Ne yapacağız diye soruyorum cevap yok... Saçma sapan bir sistem. 3 gündür bekliyorum sürekli arıyorum hala cevap yok diyorlar

    Cevapları Gizle (1) arrow
    profile-icon Ayhan 21 Ekim 01:31  

    Kemal bey ben 5 gün bekledim, her şeyi denedim ve hatta saçma bir şekilde tavsiye ettikleri gibi Türkish Kargoyu aradık ama sonuç gene hüsran. Siz bir an önce benim gibi başka şirkete geçin. Şükür 2 kedim de şu an İsviçre'de. THY cevap bile yazmıyor

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler