15 Nisan 2013 #1743718

THY Eksik Mil İşlenmemesi!

THY Miles&Smiles kartıma işlenmesi talebiyle Ekim 2012'de gönderdiğim yaklaşık 20.000 milim mil kazandırmayan bir sınıftan düzenlendiği gerekçesiyle işlenmedi. Ancak aynı havayolu, aynı sınıfta yan yana yolculuk ettiğim ve uçuş ile ilgili bilgilerimi aynı dosya içerisinde göndermiş olduğum eşimin milleri işlendi.


Konuyla ilgili defalarca kez mail ve telefon yoluyla şikayetimi ilettim. Telefonda konuştuğum her kişiye durumu başından itibaren anlatmak zorunda kaldım ve onlar da duruma hiçbir anlam veremedi. Her seferinde en kısa sürede konuyla ilgili geri dönüleceğini söyleyip bir daha aramadılar. Millerimin en kısa sürede işlenmesini rica ediyorum.

Görke 261 Okunma

Cevaplar

  • Görke25 Temmuz 2013

    Firma mail yoluyla geri dönüş yaparak beni şu şekilde bilgilendirdi. "Singapore Airlines ile 15.07.2012 ve 22.07.2012 tarihleri arasında yapmış olduğunuz IST-SIN ve SIN-IST uçuşlarınıza ait 6182122403825 numaralı biletiniz '' N '' ücret sınıfında düzenlenmiş olması sebebiyle, ilgili uçuşlarınızın Miles&Smiles üyelik hesabınıza dahil edilememiş olduğunu belirtmek isteriz." Ancak aynı ücreti ödeyerek, aynı anda aldığımız biletle aynı sınıfta yan koltuğumda seyehat eden eşimin milleri boarding card larımız ve uçuşa ilişkin belgelerimizi aynı kargoyla göndermiş olmamıza rağmen herhangi bir itiraza gerek kalmaksızın işlendi. Bu eşitsizliğin düzeltilmesi gerektiğini düşünüyorum. Artık bu işin peşinde çeşitli mecralarda koşturmaktan yoruldum. N sınıfı ne demek kargo bölümünde yolculuk etmedik ya. Ekonomi sınıfı işte!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön