THY Çiftte Standart Uygulamasına Nasıl Müsaade Ediyorsunuz?

Mehmet Mehmet4 ay önce

Konuya nereden gireceğimi bilmiyorum. THY personellerini taşıyan firma Altur. Bende Altur'un tedarikçisiyim. Aracım THY personellerini Sancaktepe'den Atatürk havaalanına getirip götürüyor. Ancak THY personelleri arabayı sözde kontrol ettiklerini ve klimanın hava üflediği yerinden fazla hava geldiğini söylüyor. Kapağının değişmesi gerektiğini söylüyor. Bundan 3 ay önce de buradan hava gelmiyor diyerek kapağı değiştirttiler, şimdi de fazla hava geliyor araba soğuyor diyorlar.

Bu araç orijinal bir araç aracın orijinal parçasını nasıl nereden değiştireyim ben. Arabayı işe alırken THY kendisi denetliyor ve onay veriyor. Aradan 1 ay geçiyor bu olmaz değiştir, 3 ay geçiyor bu da olmaz bunu da değiştir, diyerek aracıma çıkış vermeyip bizi mağdur ediyorlar.

Çocuk oyuncağı değil iş yapıyoruz. THY yetkilileri size sesleniyorum çalışanlarınızın standart dışına çıkmasına hatta ve hatta çiftte standart uygulamasına nasıl müsaade ediyorsunuz. Konu hakkında yetkililerden acil destek istiyorum. Birinin bu işini kötüye kullanan kişilere dur demesi gerekiyor.

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler