31 Temmuz 2017
Yorum Yap
#9010058

THY Check-in Yapılmış Koltukların Başka Yolculara Tekrar Satılması!

30.07.2017 tarihindeki TK2981 sefer sayılı 21:15 Ankara - İstanbul (SAW) uçuşu için eşim ve kendim adına 23D ve 23E koltuklarına yine aynı gün içerisinde sabah saatlerinde check-in yapmıştım. Uçağa alınış esnasında mobil biniş kartımızı sistem kabul etmedi ve kapıdaki görevli check-in işlemlerini iptal edildiğini söyledi. Bir kişilik boş koltuk bulunduğu için beni içeriye aldılar ancak eşim uçağa giriş yapamadı. İçeriye girdiğimizde arkamızdan gelen 2 kişiye bizim daha önceden check-in yaptığımız koltuklar için bilet kesilmişti.


Beni zor halde bir koltuğa yerleştirdikten sonra eşim için hiçbir şey yapılmadı ve İstanbul'a kendi imkanlarıyla gitmek zorunda kaldı. İndikten hemen sonra çağrı merkezini aradım ve belirtilen koltukların hala bizim adımıza kayıtlı olduğunu ve herhangi bir iptalin söz konusu olmadığını öğrendim. Mağdur olduğumuz yetmediği gibi herhangi bir teklif de sunulmadı.

Melike 967 Okunma

Cevaplar

  • Melike04 Ağustos 2017

    150 liralık biletin karşılığı olarak (eşimin uçağa binemediği için yaptığı ekstra masrafı saymıyorum) otomatik, özür mesajı içeren, bir mail attılar. Şikayeti okuyanlardan ricam işini layıkıyla yerine getiremeyen, ufak hesaplar peşinde koşan böylesi firmaların piyasadan silinmesi adına lütfen bu, firma demeye dilimin varmadığı, yapılanmaları tercih etmeyin.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler