THY Çağrı Merkezi Sorunu

Ebru Ebru14 Mart 13:55

13.03 akşamı her yerde THY 9 ülkeye uçmayacak diye haberler yayımlandı - tabii akşam saat 9'da THY'dan kimse ulaşamadım - demek ki iptal oldu benim 17.3 İstanbul-hamburg seferi ve panik halde ile başka bir  sayfadan aktarmalı - yani TR- Irlanda- Almanya için bilet aldım 390 EUR'ya bilet aldım. Cumartesi sabahı (bugün) saat 9'dan itibaren 1 saat 20 dakika hattında de beklerken sonra v*** diye birisi çıktı ve yardımcı olmak istedi ama nasıl - berbat. Şimdi gece Facebook' da bir video çıktı - THY uçuyor o ülkelere fakat boş geri geliyor diye - ben tabii pişman oldum - o bileti aldığıma - neyse sabah v*** bunları dedi: böyle bir duyum yok - iptal mi uçak sordum evet dedi v*** ve bana 9 ülkeyi saydı evet iptal dedi - ama iptal ise bana niye mesaj gelmiyor - o konuda biz bir şey yapamıyoruz - şikayet edin başka yere dedi. 

Neyse gerçekten iptal midir - evet diyor - bu konuda salı günü gelmeseydim uçağa ve kimseye ulaşamasaydım dedim ne olacaktı? No. Show - Şaka dedim siz hem iptal edin sonra no.-show mu dedim - evet dedi bu konuda ben bir şey yapamıyorum fakat yine şikayet edin dedi - neyse iptal oldu 250 TL'yi ve millerimi geri aldım. Sonra telefon hattından dan koptum yine aradım - S*** bey ile görüştüm ve İrlanda uçuşu üzere bilgi aldım ve şaşırdım duyum doğru : uçaklar Almanya'ya uçuyor ve ben boşuna bileti iptal ettirdim yanlış bilgi üzerinden ve simdi 210 EUR THY tek yön Irlanda ödeyeceğim ve oradan hamile hamile tekrar ryan Air ile check-in yapıp ham uçacağım. Bu ne is? THY kimseye ulaşılmıyor - insanlar müşteriyi mağdur ediyor - bari benim dublin bileti ödesinler telafi etsinler Bu ne? V*** beyde şikayetçiyim - sabah 14.03. 9:21-11h e kadar kayıtları dinleyin.

Cevaplar

profile-icon Ebru 15 Mart 20:32

Hala kimseden cevap yok - olaydan sonra saatlerce çağrı merkezini aradım ile görüştüm - dosya acildi - ama konuştuğun insanlar sadece makine - hiç kimse yetkili değil - saatler geçiyor - uçuş yaklasiyo halim ne olacak belli değil

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler