10 Temmuz 2015

THY Arızalı Eski Uçakları Uçuştan Çekmiyor!

08 Temmuz 2015, saat: 22:55 Tarihli ve tk2597 sefer sayılı uçakla Alanya - İstanbul istikametinde yolculuk ettim. Bileti internetten aldım ama sabah internetten check-in yapmayı denediğimde "bu uçuş online check-in için uygun değildir" ibaresi gördüm.

Havaalanında check-in yaptırdım. Uçakta önümdeki yolcu yerine geçerken koltuk arkaya 45 dereceden fazla yattı. O zaman fark ettim ki öndeki koltuk kırık, otobüs koltuğu gibi arkaya yatıyor. İniş sırasında daha büyük bir sorun tespit ettim. Basınç sistemi arızlı olduğu için alnımdan gözlerime kadar giren bir sancı ile yarım saat boyunca kıvrandım. Bebekleri ağlatan sebebi de nihayet anladım, basınç sistemi düzgün çalışmıyorsa sıkıntı yapıyor.

Necmi 576 Okunma

Cevaplar

  • Necmi17 Eylül 2015

    Bu firma istanbul-Antalya arasında Turist olan uçaklarda film yayını yaparken. Diğer illere 3 farklı uçuşumda hiç film yayını yapılmadı. Bir keresinde "TV var neden film yok" diye sorduğum "Film sadece yurt dışı uçuşlarda var" diye cevap aldım. Eminim yukarıdaki yaptığım şikayeti yapan bir Amerikan vatandaşı olsaydı, aynı saat dönüş yapılırdı. 4 aydır şikayete cevap bile gelmemiş. Adamına göre kalite.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön