THY Yanlış Kesilen Biletimin Para İadesinin Yapılmaması!

Banu Tekin Ü. |

11 Nisan'da internetten Elazığ'dan Ankara'ya bilet aldım internet aksaklığından dolayı 15 Hazirana 2 kez 2 kişilik bilet aldım. Durumu banka kartımı kontrol ederek farkettim. Hemen THY arayarak almış olduğum biletimin 1 tanesini iptal ettirdim. 13 Nisan da 248 tl olan biletimin 124 TL kısmının hesabıma yattığını gördüm. THY yetkilileriyle görüşmeler yaptım biz 13 Nisan'da muhasebe çıkışını yaptık 2 ile 7 iş günü içinde yatar cevabını aldım ve bankanıza sorun dediler.

Yapı Kredi Bankasını arayarak durum hakkında bilgi aldım onlar da THY yatırılmış olsaydı hesabınıza geçerdi dediler. THY 3- 5 kez aradım fakat sonuç alamadım. 11 Nisan'da yatırdığım parayı 22 nisan oldu hala alamadım.

Etiketler :

Değişim / İptal Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Banu Tekin Ü.
  14 Mayıs
  21:07

  19nisanda açtırmış olduğum şikayet dosyamın hala kontrolü yapılmadı. hesap ekstremi istediler gönderdim ama sonuç alamadım. sormuş olduğum cevabı alamıyorum. THY sınıfta kaldı, yarından itibaren tüketici haklarına şikayet edeceğim paramın üzerine yattılar...

 • Banu Tekin Ü.
  26 Nisan
  09:18

  iptal ettirdiğim ve kredikartıma peşin aldığım biletimin ücretini 14 gün olmasına rağmen geri alamadım. hesap ekstremi istediler sonuç alamıyorum herkes başka bir yere yönlendiriyor yardımmmmmmmmmm istiyorum.