06 Nisan 2013

THY Müşteri Hizmetleri Cevap Vermiyor!

THY'nin 29.05.2012 Malaga -İstanbul seferi iptal edilerek ertesi gün gerçekleştirilmiştir. İki gün boyunca havalanında bekletilerek bir de THY ofis görevlisi Türk olan bayanın sistematik hakaret ve sözlü tacizlerine maruz kalarak sefalet yaşadık gecikmeden dolayı aksayan işlerimiz cabası. 5 Haziran 2012 tarihinde konuyu elektronik posta ve yazılı olarak kuruma bildirerek 011.01.2012 tarihi itibariyle yürürlüğe giren havayolu ile seyahat eden yolcuların haklarına dair yönetmelik uyarınca tazminat talep ettim.

Bu tarihten sonrada elektronik ortamda ve telefonla akıbetini öğrenmeye çalışmama rağmen herhangi bir cevap alamadım. THY nin müşteri memnuniyeti gibi bir kaygısı olmadığını düşünüyorum.

Belgin 126 Okunma

Cevaplar

  • Belgin 25 Nisan 2013

    Buradan da görüldüğü üzere 29.haziran 2012 tarihinde THY ile yaşadığımız sorunu sayısız kereler firmaya iletmeme rağmen kesinlikle hiç bi cevap alamadım.Bu sefer Şikayervar aracılığı ile 6 Nisan tarihinde THY na iletilmesine rağmen hala bir cevap yok.THY müşteri tanımıyor da nasıl avrupanın en iyi hava yolu oluyor gerçekten anlamak güç

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön