03 Ekim 2016

THY Kampanya Koşullarının Çarpıtılarak Müşterinin Yanlış Yönlendirilmesi...

TK-44*** üyeliğimle 17/01, 21/01, 24/05/2016 tarihlerinde 3 adet Anadolu Jet uçuşu gerçekleştirdim. 3 uçuştan sonra 4. uçuşu gerçekleştirdiğim takdirde tek yön bilet kazanacağıma dair defalarca mail/sms aldım. 15/09/2016 tarihinde gerçekleştirdiğim yine Anadolu Jet uçuşundan sonra 4. Uçuşu gerçekleştirmeme rağmen kampanya mailleri gönderilmeye devam edildi. Çağrı merkeziyle isteği üzerine oluşturduğum TK-2***4 no.lu geri bildirimime sadece kampanya koşulları hatırlatılarak geri dönüldü. 1/10/2016'da müşteri hizmetleri görüşmemde durumu anlatmam sonucunda kampanya kapsamında olmadığım; uçuşlarımı Anadolu Jet'le değil THY ile gerçekleştirmiş olmam gerektiği söylendi. THY ile 0, Anadolu Jet 3+1 adet uçuş gerçekleştirmiş olmama rağmen bu yanıltıcı kampanya mailleri sonucunda +1 uçuşumu gerçekleştirdim. Kampanyayla ilgili mağduriyetimin hızlıca giderilmesini talep ediyorum.

Güngör 437 Okunma

Cevaplar

 • Güngör09 Ekim 2016

  En sonu TK-44248 olmak üzere defalarca geri bildirim oluşturmama rağmen Avrupa'nın en iyi havayolu şirketi olduğunu iddia eden THY tarafıma kampanya koşullarının mail ile gönderilmesinden başka bir bilgilendirme yapmamıştır. Sanırım ciddiye alınmak için bir avrupalı taklidi yaparak geri bildirimlerimi ingilizce oluşturmam gerekecek. Tarafıma acilen telefon/müşteri temsilcisi yoluyla geri dönülmesini istiyorum.

 • Güngör03 Ekim 2016

  Detaylı açıklamalarıma rağmen görüldüğü kadarıyla üstünkörü okunan ve iş bitsin anlayışıyla sadece kampanya koşullarını kopyala yapıştır yapma şeklinde verilen ve THY'na yakışmayan cevaplardan dolayı TK-3**7 referans numaralı yeni bir bildirim oluşturmak durumunda kaldım.

 • Güngör01 Ekim 2016

  TK-***02 referans numaralı geri bildiririmim ısrarla çarpıtılması ve kullanılan argümanların aksine beni destekler nitelikte olması nedeniyle tarafıma gönderilen sms/mailler eklenerek 3.kez TK-***02 nuramalı geri bildirim oluşturma ihtiyacım oluşmuştur.

 • Güngör01 Ekim 2016

  Şikayetimle ilgili 2. geri bildirim formu referans numarası TK-***2 'dir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön