06 Ocak 2014

THY Bagajımdan 5 Adet Parfümüm Alınmış!

THY 01.01.2014 tarihli Newyork-İstanbul ve İstanbul-İzmir aktarmalı uçuşumda Newyork'tan aldığım 5 adet parfüm sanırım aktarmalar sırasında valizimden çalınmış eve geldiğimde farkettim. Bugün aradığımda bana bir mail adresi verdiler tüm bilgileri detaylı olarak verilen maile gönderdim gelişmeleri buradan paylaşacağım umarım olumlu sonuç alırım.

Güzel geçen bir seyahat maalesef zehir oldu. Sonuçta Hava limanında teslim ettiğiniz emanet sayılan valizler ve eve geliyorsunuz valiziniz açılmış ve eşyalarınız eksiltilmiş. Çok üzgünüm.

Kadir 173 Okunma

Cevaplar

  • Kadir 23 Ocak 2014

    Bu tip durumlarla sık sık karşılaşan THY biletine ya da uygun yayımlarına şu uyarıyı koymalı "Biz bagaja verdiğiniz eşyalarınıza sahip çıkamayabiliriz.Bize emanet ettiğiniz eşyalarınız bizim sorumluluğumuzda iken çalınabilir ve biz sizden bu durumda fatura isteriz.Faturanız varsa korkmayın çalındı deyin çalınmayanları da öderiz"çünkü sistemimiz emanetlerinizi korumaya yeterli değil.Yolcu olarak benim bu uyarıyı almak hakkım.

  • Kadir 23 Ocak 2014

    Bugün sabah THY'dan cevap geldi faturam olmadığı için talebim değerlendirilemiyormuş.Güvenimi tamamen boşa çıkardılar.Merak ediyorum faturam olsaydı da çalınmamış eşyalarım çalındı deseydim ne olacaktı?Herhalde paramı öderlerdi ya da bütün detayları inceledik valiziniz de eşyalarınız size tam teslim edilmiş tespit ettik derlerdi.İstedikten sonra yapılabilecek çok şey olduğuna inanıyorum.Bir gerçek varsa THY'nın uçak bileti bana ve eşime çok pahalıya geldi.Bu durumu kendi ülkemin Hava Yolu Şirketi'n de ve yer hizmetlerin de yaşadığım için çok üzgünüm.

  • Kadir 16 Ocak 2014

    Şu ana kadar başvuruma gerekli geri dönüşler yapıldı,yaklaşık 1 haftadır müdür imza aşamasındayım bakalım ne olacak , sabırla bekliyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön