Toplam çözüm sayısı
..
Throne Sea Gate Hotel ile ilgili

Şikayetin Durumu

 •   Yayında
 •   Cevaplandı
 •   Çözüldü

Yeni karşılaştırma

ile

Throne Sea Gate Hotel Balayında Sorun Yaşattı

929görüntüleme
Yunus
Yunus 23 Temmuz 20:32
Throne Sea Gate Hotel Balayında Sorun Yaşattı
Throne Sea Gate Hotel Balayında Sorun Yaşattı

Kötü bir otel. Balayı çifti olarak gittiğimiz tatilde 4 gibi otele vardık karşılayan olmadı valizleri aldık girdik içeri. Belboy takılıyor resepsiyonun içinde. Neyse odamızı aldık balayı süslemesi vs. Hiçbiri yok ilgi alaka sıfır. Odamız ara kapılıydı yani büyük ihtimal büyük oda satışı olmamış 2 'ye bölmüşler ama Yan Oda horla'sa direk duyuluyordu. Yemekler çok basitti, kalitesizdi. Hindi Eti vardı ve balık Eti vardı başka yok. Denizi çamurlu bulanıktı. Ha bir de unutmadan gözleme çadırı tam bir fiyasko; kadın yufkaya patatesi koyuyor eliyle sonra yufkayı kapayıp ateşe veriyor. Ardından da eli patates oldu ya elini yalıyor. Rezaletti gerçekten.

Rezervasyonumuzu otelden yaptırdık. S** bey satışı yaptı anlattım balayı vs. Patlak oteli sattı bize. Ha bir de resepsiyonda kareli gömlekli biri vardı şef ya da müdürleri dedik bari nezaketen masaj vs. Bir şey ayarların tatilimiz kötü başladı kendinizi affettirmek açısından. Sonra genel müdürle görüştük kese köpük ayarladık size ücretsiz ama sizden memnuniyet anketi istiyoruz imzalı dediler bende eşime sorayım deyip geçiştirdim olayı.

Ha bir de balayı hazırlığı bu şekilde resmini attım. Bir de alacarte var yazıyordu alacarte Türk Osmanlı mutfağını seçtik. Normal bir otelde seni kırmızı ete boğarlar burada yine ana restoranda ki hindi Eti ve tavuk ızgara vardı şaka gibi.

1 Yorum

Damla
Damla28 Temmuz 13:03
 

Balayında bu otel mi duatayşdudı düşünemedim normal tatilimde bile tiksindim. Keşke daha detaylı yorumları araştrp gtseydnz.

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile

Benzer Şikayetler

profile
 • 0görüntüleme
 • 29 Ağustos 10:10

Hotel rezervasyon iptal edildiği halde paramızı iade etmiyor. 08/08 tarihinde müşteri hizmetlerinden rezervasyon yaptık 5 gece konaklama için. Otelin içinde müşteri hizmetlerini arayıp orada yapmamı istediler. Yaptık odayı görmek istedik odaya çıkınca şok! Aile odasının bir odasını vermişler, yan od...

profile
 • 0görüntüleme
 • 25 Temmuz 13:44

Odaları inanılmaz eski ve kirli (banyolarında, takriben 15 yıl önce monte edilmiş renkleri solmuş küvetler var) klimalar verimli bir şekilde çalışmıyor. Bir çok mobilya nuh-nebi döneminden kalma, çalışan personel son derece eğitimsiz ve tecrübesiz. Plajı çakıldan ibaret, şezlonglar ve minderleri dök...

 • profile
1 Destekçi
profile
 • 0görüntüleme
 • 22 Temmuz 19:36

Haşema ile havuza ilk gün girdim ikinci gün yasak denize girebilirsiniz sadece dediler. Kendi paramla rezil oldum. Otel çalışanları kabaydı. Odaları temiz değildi. Temizlik ve hijyen kurallarına çok uyulmuyordu. Havuza giremeyince oteli değiştirmek zorunda kaldım.

profile
 • 0görüntüleme
 • 22 Temmuz 19:36

Otelde 2 gün boyunca havuzdan çıkmadığım halde eşime haşamadan sıkıntı yapıldı ve otelden çıkarıldım. Müşteri memnuniyeti sıfır. Odaları rezalet, yemekleri tatlıları kötü.