23 Mayıs 2014

Thomas Ürününe Sahip Çıkmıyor.

1993 yılında aldığım Thomas marka halı yıkama makinesinden memnun kaldığım için 2011 yılında yine Thomas'tan twint1 model sulu sistem bir elektrikli süpürge satın aldım. 15.05.2014 tarihinde arızalanan süpürgeyi 21.05.14 tarihinde Örnektepe Thomas Yetkili servisine götürdüğümde, bu cihazın 5 yıl değil, 2 yıl garantili olduğu ve şikayete konu olan arızanın ücreti mukabili giderileceği tarafıma bildirildi.

Sağlamlığına güvenerek aldığım ve eş dost akrabaya tavsiye ettiğim bu firmanın satmış olduğu ürünün arkasında durmaması beni hayal kırıklığına uğratmıştır. Hala reklamlarında 5 yıl garanti vaad eden ve güvendiğim Thomas firmasının ürünlerinin arkasında duracağına inanmak istemekteyim.

Fazıl 5.084 Okunma

Cevaplar

 • Fazıl'ın Teşekkür Mesajı29 Mayıs 2014

  ŞİKAYET VAR KURUMUNA TEŞEKKÜRLERİMİ ARZEDERİM. İLGİLENDİKLERİ İÇİN

 • Fazıl29 Mayıs 2014

  Bir daha Thomas evime giremez

 • Fazıl29 Mayıs 2014

  Thomas sıkıntımızı öyle bir çözdü ki arıza için 350ytl hesap çıkardı. Ben de bozuk süpürgeyi onlara hediye ettim

 • Thomas Temsilcisi23 Mayıs 2014

  Sayın Müşterimiz, cihazınızın arızalanmasının sebebi motora su kaçmasıdır. Kullanım kılavuzunda cihaza temizlik öncesi ne kadar su konulacağı belirtilmekte ve su haznesinde azami su miktarı çizgisi bulunmaktadır. Bu uyarıları dikkate alarak su koyduğunuz takdirde bir daha bu sorunu yaşamayacaksınız. Kullanıcı hataları garanti kapsamına girmediği için bu tür işlemler ücretli yapılmaktadır. Daha önceki distribütör tarafından 5 yıl uzatma işlemi yapılan müşterilerimiz için tarafımızca siz müşterilerimizi mağdur etmemek adına yardımcı olmaktayız ancak şuanda bütün dünyada olduğu gibi Türkiye de de Thomas cihazlarımız 2 yıl garantili olarak satılmaktadır. Elinizde daha önceki distribütöre ait kaşeli ve imzalı 5 yıl uzatma belgesi bulunmamasından dolayı garanti süreniz 2 yıl olarak işlem görmüş ve süresi dolmuştur. Ödeme yapmak istemediğinizden dolayı talebiniz üzerine cihazınıza herhangi bir işlem yapılmayarak tarafınıza teslim edilecektir. Başka sorunlarınızda her zaman memnuniyetle yardımcı olmaya hazırız. Saygılarımızla Hack Ltd. Şti.

 • Thomas Temsilcisi23 Mayıs 2014

  Sayın Müşterimiz; Şikayetinizi bildirdiğiniz için teşekkür eder, yaşadığınız sıkıntıdan dolayı özür dileriz. Müşteri Hizmetleri Merkezimiz sizinle temasa geçip, şikayetinizi en kısa sürede değerlendirip, çözmeye azami gayret gösterecek. Her türlü soru ve şikayetlerinizi 444 24 93 nolu Müşteri Hizmetleri Hattımıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla Hack Ltd. Şti.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön