10 Eylül 2013 #2003003

Thomas Toz Torbası Çok Pahalı!

Şikayet numarası :1959*** ek ben verilen numarayı aradım 4 adet toz torbası için 50 TL dediler. Diğer süpürgeler torba kullanmıyor mu? Pazarda tanesi 1 TL'ye tüm süpürgelerin torbası var. Buna rağmen firmayı aradım kuru çalıştırmak için torba fiyatını sordum süpürgeyi çöpe atasım geldi. Her ay 4 torba 50 liradan yılda eder 600 TL makineyi zaten 400 lira ne satıyorsunuz.

Levent 374 Okunma

Cevaplar

 • Levent14 Temmuz 2014

  Firmadan halen geri dönüş yok herhalde makineyi çöpe attığımızda bir dönüş sağlarsınız. Bu durum sattığınız ürünün ne kadar çok arkasında olduğunuzun bir göstergesidir bence lütfen yazmış olmak içinde cevap yazmayın. İlgililer sizinle irtibata geçti geçecek bunlar sanki ilgileniyormuş izlenimi yaratmak içinse boşverin yapmayın hem zaman hem para kaybı. Ancak anladık ki bundan sonra bu süpürgeyi almayacağım ve alacaklara da kaçmaları için tavsiyede bulunacağım. ayrıca ben kendimce çözümümü buldum. pazarda toz torba satan arkadaşa 1 adet numune verdim oda bana birebir aynısının kağıt torbasını yaptırdı. size de gerek kalmadı.

 • Thomas Temsilcisi11 Eylül 2013

  Sayın Müşterimiz ; Öncelikle düşüncelerinizi bizlerle paylaştığınız için çok teşekkür ederiz. Müşterilerimiz tarafından iletilen öneri ve sorunlar şirketimiz için büyük önem taşımaktadır.Yaşadığınız sıkıntı ile alakalı tarafınıza detaylı bilgilendirme yapmak adına belirtmiş olduğunuz irtibat telefonunuz üzerinden size ulaşmaya çalıştık ancak yanıt alamadık konu ile alakalı tarafınıza tekrar arama yapılacaktır.Bilgilerinize arz ederim. Saygılarımızla Hack Ltd. Şti.

 • Thomas Temsilcisi10 Eylül 2013

  Sayın Müşterimiz, kullandığınız Thomas Marka cihazınızın en büyük özelliği alerji, astım ve nefes darlığı rahatsızlığı bulunan ev halkını veya küçük çoçukları süpürme esnasında havaya püskürtülen ince tozlardan ve alerjenlerden korumaktır. Bu sebepten Thomas cihazları hem İngiltere'nin, hemde Almanya'nın saygın Alerji Dernekleri tarafından tavsiye edilmektedir. Bu koruyucu ve önleyici özelliğinin en büyük unsuru ise cihaz içinde kullanınan filtreler ve toz torbalarıdır. Hem toz torbaları hemde filtreler HEPA filtere özelliği taşımaktadır ve en ince toz partiküllerine karşı korumaktadır. Ayrıca hiç bir orijinal Thomas toz torbaları ve filtreleri cam elyaf katkısı içermez. Cam elyaf katkılı torba ve filtrelerin içinde havaya saçtıkları cam elyaf partikülleri zamanla akçiğerlerinize oturarak çok ciddi rahatsızlıklara ve hastalıklara yol açmaktadır. Evinizin tozu dışında aynı zamanda ev halkının sağlığınıda düşünen Thomas ürünlerinde sadece cam elyaf katkısız HEPA filtre özelliği olan filtre ve torba kullanmaktadır. Maalesef bu tür yüksek standartında maliyeti yüksektir. Ancak uyarınız dikkate alınarak üretici firmaya bildirilmiş ve Türkiye'deki kullanıcılara daha uygun satılabilme çalışması ayrıca başlatılacaktır. Bir paket içinde 4 adet HEPA filtre torbası ve 1 adet Micro egsoz filtresi bulunmaktadır. İkazınız için teşekkür eder, başka sorularınızda her zaman yardımcı olmaya hazır olduğumuzu belirtiriz.

 • Levent10 Eylül 2013

  Bırakın standart mesaj istemiyoruz. Telefonu aradık diyoruz.Bari mesajı okuyup cevap verin yani cevap vermek için cevap vermeyin. Ben bu şikayetimi direkt olarak Almanya thomasa ileteceğim.

 • Thomas Temsilcisi10 Eylül 2013

  "Sayın Müşterimiz, Şikayetinizi bildirdiğiniz için teşekkür eder, yaşadığınız sıkıntıdan dolayı özür dileriz. Ancak Müşteri Hizmetlerimizin bu sitede ve ayrıca gerek Almanya THOMAS, gerekse de Türkiye THOMAS Web sitelerinde ve Facebook Thomas sitesinde yer alan 444 24 93 telefon numarasını direkt arasaydınız sorununuzu daha hızlı çözebilirdik. Müşteri Hizmetlerimiz bu ilettiğiniz şikayet ile ilgili sizinle temasa geçip, şikayetinizi en kısa sürede değerlendirip, çözmeye azami gayret gösterecektir. Saygılarımızla Hack Ltd. Şti."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön