09 Eylül 2013

Thomas Temizlik Robotu Motoru İçin 350 TL Ödedim!

Thomas marka temizlik robotunu 1500 TL vererek aldım. Almış olduğumuz temizlik robotunu 3-4 ayda bir kullanmamıza rağmen (toplamda 10 kez kullanılmamıştır) koku gelmeye başlayınca servisine götürdük. Motorunun yandığını söylediler. 350 TL ödeyerek motoru değiştirildi. Neredeyse yeni bir temizlik robotu fiyatına motor değişimi yapılıyor.


Yarım saat sonra gelip alabilirsiniz dendi. Yarım saatte süpürgenin robotu değiştirilebilir mi? Bir de motorunun değiştirildiğine dair herhangi bir garanti belgesi fatura verilmedi. Konu ile ilgili mağdur mu edildik anlayamadım. Bilgi verilmesini istiyorum. Vermiş olduğum paranın karşılığını alamadım. Memnun kalmadım.

Sevnur 686 Okunma

Cevaplar

  • Thomas Temsilcisi11 Eylül 2013

    Sayın Müşterimiz; Telefon görüşmemize istinaden gerekli kontroller yapılarak tarafınıza detaylı bilgilendirme sağlanmış olup talebiniz üzerine 16/09/2013 tarihi sonrası için cihazınız ile alakalı sorununuzun kesin anlamda çözümü adına adresinize yeni bir servis ekibimiz yönlendirilecektir.Her türlü öneri ve sorunlarınız da 444 24 93 numaralı müşteri hizmetleri hattımıza iletebilirsiniz. Bilgilerinize arz ederim. Saygılarımızla Hack Ltd. Şti."

  • Thomas Temsilcisi10 Eylül 2013

    "Sayın Müşterimiz, Şikayetinizi bildirdiğiniz için teşekkür eder, yaşadığınız sıkıntıdan dolayı özür dileriz. Ancak Müşteri Hizmetlerimizin bu sitede ve ayrıca gerek Almanya THOMAS, gerekse de Türkiye THOMAS Web sitelerinde ve Facebook Thomas sitesinde yer alan 444 24 93 telefon numarasını direkt arasaydınız sorununuzu daha hızlı çözebilirdik. Müşteri Hizmetlerimiz bu ilettiğiniz şikayet ile ilgili sizinle temasa geçip, şikayetinizi en kısa sürede değerlendirip, çözmeye azami gayret gösterecektir. Saygılarımızla Hack Ltd. Şti."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön