09 Nisan 2013 #1732066

Thomas Süpürgenin Klipsi Kırıldı!

Almış olduğumuz Thomas marka elektrik süpürgesinden çok memnunuz ama malumunuz işleyen aletler zaman zaman arızalanır. Bizim de süpürgenin de ana gövdeye hortumun bağlandığı kısımdaki klipsi kırıldı. Servise müracaat edeli 3 ay oldu ama hala klips gelmedi ve biz süpürgemizi kullanamıyoruz.

Ercan 413 Okunma

Cevaplar

 • Thomas Temsilcisi05 Haziran 2013

  Sayın. Müşterimiz; İstemiş olduğunuz klipssin değişimi mümkün olduğundan, tarafınıza bedelli olarak gönderilmiş ve sorununuz çözülmüştür. Her türlü soru ve şikayetlerinizi 444 24 93 nolu Müşteri Hizmetleri Hattımıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla Hack Ltd. Şti

 • Ercan20 Mayıs 2013

  ilgili yerden aradılar lakin sadece klipsi değiştirmediklerini komple hortumu satın almam gerektiğini bildirdiler .Bu nasıl bir anlayıştır hala çözemedim.Bu bayiliği verirken veya bu cihazları satarken alıcıları uyarsanız o zaman kimse satın almaz diye mi çekinceniz var anlamadım?hala sorun çözülmedi.

 • Thomas Temsilcisi10 Nisan 2013

  Sayın Müşterimiz, Kırılmış olan parçanızı istediğiniz zaman gönderimini yapabileceğimiz bilgisi tarafınıza iletilmiştir. Her türlü soru ve şikayetlerinizi 444 24 93 nolu Müşteri Hizmetleri Hattımıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla Hack Ltd. Şti

 • Thomas Temsilcisi09 Nisan 2013

  Sayın Müşterimiz, Şikayetinizi bildirdiğiniz için teşekkür eder, yaşadığınız sıkıntıdan dolayı özür dileriz. Ancak Müşteri Hizmetlerimizin bu sitede ve ayrıca gerek Almanya THOMAS, gerekse de Türkiye THOMAS Web sitelerinde ve Facebook Thomas sitesinde yer alan 444 24 93 telefon numarasını direkt arasaydınız sorununuzu daha hızlı çözebilirdik. Müşteri Hizmetlerimiz bu ilettiğiniz şikayet ile ilgili sizinle temasa geçip, şikayetinizi en kısa sürede değerlendirip, çözmeye azami gayret gösterecektir. Saygılarımızla Hack Ltd. Şti.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön