01 Nisan 2013 #1718240

Thomas Süpürgem Hazneden Su Sızdırıyor!

2010 Kasım ayında aldığım Thomas süpürgemden son 2 aya kadar çok memnundum. Fakat süpürgem son 2 aydır hazneden su kaçırmaya başladı ve Alanya'd yetkili servis yok. Bu neden kaynaklanıyor bilgi istiyorum.

Fatma 427 Okunma

Cevaplar

  • Thomas Temsilcisi10 Nisan 2013

    Sayın Müşterimiz, Cihazınızda oluşan sorun ile ilgili tarafınıza servis yönlendirilerek sorununuz giderilmiştir. Cihazınız size eksiksiz, hasarsız ve çalışır vaziyette teslim edilmiştir. Her türlü soru ve şikayetlerinizi 444 24 93 nolu Müşteri Hizmetleri Hattımıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla Hack Ltd. Şti

  • Thomas Temsilcisi01 Nisan 2013

    Sayın Müşterimiz, distribütör değişikliğinden dolayı başvurduğunuz servis/kişi size hizmet verememiş olabilir. Ancak şikayetinizi dile getirdiğiniz bu sitede ve ayrıca gerek Almanya THOMAS, gerekse de Türkiye THOMAS sitesinde ve Facebook Thomas sitesinde Müşteri Hizmetleri 444 24 93 numaramız açık bir şekilde yer almaktadır. Bir şikayetinizde sizlere daha iyi ve hızlı bir hizmet vermek için önceden direkt bu numarayı aramızı rica ederiz. Müşteri Hizmetlerimiz bu ilettiğiniz şikayet ile ilgili sizinle temasa geçip, şikayetinizi en kısa sürede değerlendirip, çözmeye azami gayret gösterecektir. Saygılarımızla Hack Ltd. Şti.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön