15 Ağustos 2018
Yorum Yap
#10787773

Thomas Süpürgede Olan Kötü Koku!

13 gün önce İstanbul Kağıthane Axis AVM şubenizden Thomas marka elektrik süpürgesi aldık. Süpürgeyi alırken tüm özellikleri o kadar güzel anlatıldı ve Vestel'in müşteri memnuniyetine verdiği önem o kadar güzel işlendi ki beynimize ürün mağazada olmamasına rağmen kredi kartı ile ödeme yaptık ve aldık.


Ürün geldi iki defa kullandık kullanım sonrası temizlememize rağmen ortaya yayılan koku kötü ötesiydi. Sonuç olarak Tüketici Hakları çerçevesinde şubeye giderek ürünü iade edip Vestel'in başka bir süpürgesini almak istediğimizi söyledik 13 gün içerisinde 3 defa şubeye gitmeme rağmen sürekli farklı farklı numaralar verildi ve bir türlü çözüm sunulmadı.


Şimdi soruyorum size biz Vestel'e güvenerek gerçekten hatamı ettik? Son olarak yeni açılan ve adınıza yakışmayan bu şubenizle olan sorunumuzu size iletiyorum ve sizden de bir çözüm alamazsam olayı yargı yoluyla çözeceğim.

Yasemin Yasemin 2.718 Okunma

Cevaplar

  • Yasemin14 Ağustos 2018

    Merhabalar, 13 gün önce İstanbul Kağıthane Axis AVM şubenizden Thomas marka elektrik süpürgesi aldık. Süpürgeyi alırken tüm özellikleri o kadar güzel anlatıldı ve Vestel'in müşteri memnuniyetine verdiği önem o kadar güzel işlendi ki beynimize ürün mağazada olmamasına rağmen kredi kartı ile ödeme yaptık ve aldık. Ürün geldi iki defa kullandık kullanım sonrası temizlememize rağmen ortaya yayılan koku berbat ötesiydi. Sonuç olarak Tüketici Hakları çerçevesinde şubeye giderek ürünü iade edip Vestel'in başka bir süpürgesini almak istediğimizi söyledik 13 gün içerisinde 3 defa şubeye gitmeme rağmen sürekli farklı farklı numaralar verildi ve bir türlü çözüm sunulmadı. Vestel m. Hizmetleri 444 24 93 numaralı telefonla görüşmemiz gerektiğini belirtiyor. 444 24 93 telefonu arayınca telefonu açan yok. Konu ile ilgili acil olarak çözüm odaklı geri dönüş beklemekteyim. İyi Günler

Ziyaretçi Yorumları