17 Ocak 2014 #2240347

Thomas Servis Yedek Parça Temin Edemiyor!

Thomas TWN tt model süpürgenin hortumuna takılan metal uzatma borusu ve küçük yıkama aparatı deforme oldu. Servisler de yedek parça temin edemediklerini ve fabrikanın kapandığını söylediler mağdur oldum. Bu parçaları İzmir'de nasıl temine de bilirim.

Vahap 1.281 Okunma

Cevaplar

 • Thomas Temsilcisi21 Şubat 2014

  Sayın Müşterimiz, Telefon görüşmesinde tarafınıza beyan edilmiş olduğu gibi .Thomas şirketi 100 yıldan fazla Almanya'nın merkezinde üretim yapan, su filtreli süpürgelerde Avrupa lideri olan bir firmadır. Üretimi başarıyla devam etmektedir. İzmir ilimizde 4 adet yetkili teknik servisimiz bulunmakta olup markamıza ait istediğiniz herhangi bir yedek parça veya sarf malzeme taleplerinizi dilediğiniz zaman yetkili teknik servislerimize veya 444 24 93 numaralı müşteri hizmetleri hattımıza sipariş verebilirsiniz. Talebinize istinaden siparişleriniz Gül COŞKUN adına iletmiş olduğunuz İzmir/Bornova adresinize kargo ile sevk edildi. Başka sorularınızda her zaman memnuniyetle yardımcı olmaya hazırız. Saygılarımızla Hack Ltd. Şti.

 • Thomas Temsilcisi23 Ocak 2014

  Sayın Müşterimiz; telefonda size bilgi vermemize rağmen, servis yok demeniz bizi şaşırttı. Herhalde sorununuzun giderilmesini istemeyip, şirketimizi farklı bir tavırda göstermek istiyorsunuz. İzmir'de 4 yetkili servisimiz, İzmir bölgesinde kullanılan binlerce Thomas cihazına mükemmel hizmet vermektedirler. Eğer amacınız cihazınızın tamiri ise bu servisler size en hızlı şekilde hizmet evreceklerdir. Saygılarımızla Hack Ltd Şti

 • Vahap22 Ocak 2014

  izmir de muhattap alınacak servis yok. yedek parca fiyatları cokkkkkkkkkk pahalı yenisini al dah iyi.

 • Thomas Temsilcisi21 Ocak 2014

  Sayın Müşterimiz; Sanırım e mail adresiniz ile alakalı bir sıkıntı oldu yapmış olduğumuz telefon görüşmemize istinaden vermiş olduğum mail adresine deneme maili atmanızı rica ederiz. Saygılarımla Hack Ltd Şti

 • Vahap21 Ocak 2014

  e-mail adresime gelen birşey lütfen gerkli bilgileri ğönderirmisiniz.

 • Thomas Temsilcisi20 Ocak 2014

  Sayın Müşterimiz; Telefon görüşmemize istinaden cihazınız ile alakalı istemiş olduğunuz sipariş bilgileriniz detaylı olarak e-mail adresinize gönderilmiştir. Bilgilerinize sunar başka sorularınızda her zaman memnuniyetle yardımcı olmaya hazırız. Saygılarımızla Hack Ltd. Şti.

 • Thomas Temsilcisi18 Ocak 2014

  Sayın Müşterimiz, Thomas şirketi 100 yıldan fazla Almanya'nın merkezinde üretim yapan, su filtreli süpürgelerde Avrupa lideri olan bir firmadır. Üretimi başarıyla devam etmektedir. Kalitemiz ve teknik üstünlüğümüz ile yarışamayan bazı rakiplerimi bu gibi söylentileri çıkartmış olabilir. 444 24 93 nolu Müşteri Hizmetleri Hattımızı Türkiye'nin her köşesinden aradığınız takdirde en hızlı ve doğru hizmeti her zaman alabilirsiniz. Şikatetiniz ile ilgili Müşteri Hizmetlerimiz mesai saatlerinde sizinle temasa geçecektir. Saygılarımızla Hack Ltd. Şti.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön