13 Şubat 2014 #2293449

Thomas Servis Motor Yandı Dedi Ama Motor Yanmamış

08.05.2012 tarihinde belirtilen marka süpürgeyi aldım. Çok memnun olarak kullanmaktaydım. Yılbaşından 1 hafta önce makine bozuldu. Garanti kapsamında olduğu için en yakın servise götürdüm. Motoru yanmış 470 tl. motorunun değişeceğini söylediler.


Motor garanti kapsamında olmadığını söyledi yetkili servis. Bu arada servisteki bayan başka makine almamı tavsiye etti. Ben başka bir tanıdık tamirciye götüreyim dedim aldım götürdüm makineyi başka bir servise gösterdi. Tamirci motorun yanmadığını sadece açma kapama düğmesinin orada bir kısa devre olduğunu söyledi ve tamir edildi. Şu anda makinem yapıldı. Çalışıyor. Teknik servislerinize güvenemeyecek miyiz?

Derya 927 Okunma

Cevaplar

  • Thomas Temsilcisi21 Şubat 2014

    Sayın Müşterimiz, Telefon görüşmemizde tarafınıza iletilmiş olduğu gibi başvurmuş olduğunuz servis firmamıza ait yetkili servis değildir. Bilgimiz dışında yine bize ait olmayan bir serviste işlem yaptırmış olmanız normalde garanti sürenizin sona ermesine neden olmaktadır ancak iyi niyetiniz göz önünde bulundurularak cihazınızın garantisi tarafınıza bildirilmiş olduğu gibi size özel olarak devam edecektir. Başka sorularınızda her zaman memnuniyetle yardımcı olmaya hazırız. Saygılarımızla Hack Ltd. Şti.

  • Thomas Temsilcisi13 Şubat 2014

    Sayın Müşterimiz, Telefon görüşmemize istinaden Anadolu yakası yetkili teknik servis iletişim bilgilerimiz ve talebinize istinaden 5'li filtre seti ile alakalı detaylı bilgiler e-mail adresinize gönderilmiştir. Adres bilgilerinizi detaylı olarak dönüş yapmanız halinde talep etmiş olduğunuz filtre seti adresinize kargolanacaktır. Başka sorularınızda her zaman memnuniyetle yardımcı olmaya hazırız. Saygılarımızla Hack Ltd Şti.

  • Thomas Temsilcisi13 Şubat 2014

    Sayın Müşterimiz; Şikayetinizi bildirdiğiniz için teşekkür eder, yaşadığınız sıkıntıdan dolayı özür dileriz. Müşteri Hizmetleri Merkezimiz sizinle temasa geçip, şikayetinizi en kısa sürede değerlendirip, çözmeye azami gayret gösterecek. Her türlü soru ve şikayetlerinizi 444 24 93 nolu Müşteri Hizmetleri Hattımıza iletebilirsiniz. Başka sorularınızda her zaman memnuniyetle yardımcı olmaya hazırız. Saygılarımızla Hack Ltd. Şti.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön