18 Mart 2013 #1692337

Thomas Filitresi Çok Pahalı!

Annem astım hastası olduğu için kendisine thomas makina alınması tavsiye edilmiş bizde öyle yaptık aldık ama hiç memnun kalamadık hem pahalı hem iç temizliği zor hemde 2-3 ayda bir filtre almak zorunda kalıyoruz ve her defasında 85 tl gibi bir ücret ödemek zorunda kalıyoruz. Anneme iyilik yapalım derken sanırsam kötülük oldu .


Her defasında 85 lira ödemek insanın zoruna gidiyor. O paraları kenara koyup biriktirirsek yeni bir makina daha alabiliriz vallaha günlük kullanım için hiç iyi değil kısacası biz bu makina dan hiç memnun kalmadık ne yapacağımızı bilemiyoruz,geri alınması mümkünse geri vermek istiyoruz.

Sevtap 713 Okunma

Cevaplar

  • Thomas Temsilcisi30 Mart 2013

    Sayın Müşterimiz, Tarafınıza servis yönlendirilerek sorununuz giderilmiştir. Filtrelerimiz set olarak 55 TL olarak satılmaktadır. Her türlü soru ve şikayetlerinizi 444 24 93 nolu Müşteri Hizmetleri Hattımıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla Hack Ltd. Şti

  • Thomas Temsilcisi18 Mart 2013

    Sayın Müşterimiz, Şikayetinizi bildirdiğiniz için teşekkür eder, yaşadığınız sıkıntıdan dolayı özür dileriz. Ancak Müşteri Hizmetlerimizin bu sitede ve ayrıca gerek Almanya THOMAS, gerekse de Türkiye THOMAS Web sitelerinde ve Facebook Thomas sitesinde yer alan 444 24 93 telefon numarasını direkt arasaydınız sorununuzu daha hızlı çözebilirdik. Müşteri Hizmetlerimiz bu ilettiğiniz şikayet ile ilgili sizinle temasa geçip, şikayetinizi en kısa sürede değerlendirip, çözmeye azami gayret gösterecektir. Saygılarımızla Hack Ltd. Şti.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön