25 Şubat 2013

Thomas Emiş Gücü Çok Zayıf!

2012 çeyiz setiyle birlikte Thomas genius S1 eko süpürge aldım yaklaşık 1 senedir ayda bir defa kullanıyordum artık hiç açmıyorum yedekte ki günlük kullanılan küçük süpürgelerden aldım çünkü aldığım günden beri emiş gücü zayıf o yüzden beni çok yoruyor her seferinde sinirlenip kaldırıyorum, Thomas 1600 wat aldığım minik süpürge 1000 watt ınanın haliyi kaldırıyor bırakmıyor, Thomas ise yerinden bile kaldıramıyor can çekişiyor resmen.


Thomasa 100 tl verseydim hiç acımazdım ama 500 tl para verdim çok araştırıp almıştım güvenerek aldım ama pişman oldum, ayrıca servis sorunu da var, Kocaeli'nde servislere ulaşamıyorum, tüketici haklarına şikayet edeceğim değişmesini talep ediyorum, 5 yıl garantili güya.

Tülay 595 Okunma

Cevaplar

  • Thomas Temsilcisi25 Şubat 2013

    Sayın Müşterimiz, Şikayetinizi bildirdiğiniz için teşekkür eder, yaşadığınız sıkıntıdan dolayı özür dileriz. Ancak Müşteri Hizmetlerimizin bu sitede ve ayrıca gerek Almanya THOMAS, gerekse de Türkiye THOMAS Web sitelerinde ve Facebook Thomas sitesinde yer alan 444 24 93 telefon numarasını direkt arasaydınız sorununuzu daha hızlı çözebilirdik. Müşteri Hizmetlerimiz bu ilettiğiniz şikayet ile ilgili sizinle temasa geçip, şikayetinizi en kısa sürede değerlendirip, çözmeye azami gayret gösterecektir. Saygılarımızla Hack Ltd. Şti.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön