17 Nisan 2013 #1747429

Thomas Bayii Bulamıyoruz!

Thomas Genıus s1 eco elektrikli süpürgemizin torbasını bulamıyoruz sebebi bayi sıkıntısı. Elektrik süpürgesini aldığımız bayi, sizinle yaşamış olduğu sıkıntıları anlatıyor. Yetkili servis telefon yok adres yok. nasıl temin edebiliriz?

Emine 407 Okunma

Cevaplar

  • Thomas Temsilcisi18 Nisan 2013

    Sayın Müşterimiz, Telefonla görüşmemiz neticesinde talep etmiş olduğunuz toz torbası istediğiniz zaman adresinize kargo ile gönderilecektir. Her türlü soru ve şikayetlerinizi 444 24 93 nolu Müşteri Hizmetleri Hattımıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla Hack Ltd. Şti

  • Thomas Temsilcisi17 Nisan 2013

    Sayın Müşterimiz, distribütör değişikliğinden dolayı başvurduğunuz servis/kişi size hizmet verememiş olabilir. Ancak şikayetinizi dile getirdiğiniz bu sitede ve ayrıca gerek Almanya THOMAS, gerekse de Türkiye THOMAS sitesinde ve Facebook Thomas sitesinde Müşteri Hizmetleri 444 24 93 numaramız açık bir şekilde yer almaktadır. Bir şikayetinizde sizlere daha iyi ve hızlı bir hizmet vermek için önceden direkt bu numarayı aramızı rica ederiz. Müşteri Hizmetlerimiz bu ilettiğiniz şikayet ile ilgili sizinle temasa geçip, şikayetinizi en kısa sürede değerlendirip, çözmeye azami gayret gösterecektir. Saygılarımızla Hack Ltd. Şti.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön