21 Mart 2013 #1697819

Thomas 5 Yıllık Garanti İşe Yaramıyor!

Kullanmış olduğumuz thomas süpürgenin en üst modeli alman firması diye aldık güvendik ilk aldığımızda borusunda problem çıktı ve garantiden yapıldı sonraki dönemlerde hortumu kendiliğinden yırtıldı ve bunu firma garanti kapsamına sokmuyor vede bizden bir hortum için 300tl gibi bir rakam talep ediyor. biz ekstra para vererek 5 yıl garanti yaptırdık ama anladımki verdiğimiz para boşamı gitti acaba. Garantisi olan ürünü tamir mecburiyeti olduğunu sanıyordum.Bununla ilgili yetkilerin gerekeni yapmasını bekliyorum.

Oğuz 420 Okunma

Cevaplar

  • Thomas Temsilcisi27 Mart 2013

    Sayın Müşterimiz, Şikayetiniz üzere hortumunuzda oluşan sıkıntı garanti dahilinde yeni bir hortum tarafınıza gönderilerek çözülmüştür. Her türlü soru ve şikayetlerinizi 444 24 93 nolu Müşteri Hizmetleri Hattımıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla Hack Ltd. Şti

  • Oğuz21 Mart 2013

    bügün firmadan aradılar ve şikayetimin giderileceğini belirtiler. iligi ve alakaları için firmaya teşekkür ederim.doğru bir ürün aldığımı ürününün arkasında durarak bunu göstermiş oldular.

  • Thomas Temsilcisi21 Mart 2013

    Sayın Müşterimiz, Şikayetinizi bildirdiğiniz için teşekkür eder, yaşadığınız sıkıntıdan dolayı özür dileriz. Ancak Müşteri Hizmetlerimizin bu sitede ve ayrıca gerek Almanya THOMAS, gerekse de Türkiye THOMAS Web sitelerinde ve Facebook Thomas sitesinde yer alan 444 24 93 telefon numarasını direkt arasaydınız sorununuzu daha hızlı çözebilirdik. Müşteri Hizmetlerimiz bu ilettiğiniz şikayet ile ilgili sizinle temasa geçip, şikayetinizi en kısa sürede değerlendirip, çözmeye azami gayret gösterecektir. Saygılarımızla Hack Ltd. Şti.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön