13 Şubat 2013

Thomas Yetkili Servis Bulamıyoruz!

Ankarada Thomas yetkili servislerini bulumıyoruz. Makinanın filitreleri eskidi ve gövdesi çatlamıştır 1 sene dir yetkili servis bulamıyoruz cevap gelmezse tüketici hakları mahkemesine başvurulacaktır. Cevap gelmesi gerekiyor.

Ömer 377 Okunma

Cevaplar

  • Thomas Temsilcisi21 Şubat 2013

    Sayın Müşterimiz, Kırık olan parçalarınız iyi niyet kapsamında değiştirilmiş, çalışır vaziyette tarafınıza teslim edilmiştir. Her türlü soru ve şikayetlerinizi 444 24 93 nolu Müşteri Hizmetleri Hattımıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla Hack Ltd. Şti

  • Thomas Temsilcisi13 Şubat 2013

    Sayın Müşterimiz, distribütör değişikliğinden dolayı başvurduğunuz servis/kişi size hizmet verememiş olabilir. Ancak şikayetinizi dile getirdiğiniz bu sitede ve ayrıca gerek Almanya THOMAS, gerekse de Türkiye THOMAS sitesinde ve Facebook Thomas sitesinde Müşteri Hizmetleri 444 24 93 numaramız açık bir şekilde yer almaktadır. Bir şikayetinizde sizlere daha iyi ve hızlı bir hizmet vermek için önceden direkt bu numarayı aramızı rica ederiz. Müşteri Hizmetlerimiz bu ilettiğiniz şikayet ile ilgili sizinle temasa geçip, şikayetinizi en kısa sürede değerlendirip, çözmeye azami gayret gösterecektir. Saygılarımızla Hack Ltd. Şti.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön