31 Ocak 2014

Thomas Ürün Çok Kullanışsız.

Markayı iyi tanınmış bir marka olduğundan dolayı tercih ettik ancak çok büyük bir hata yapmışız. Çünkü evi temizlemiyor hatta temizlikten sonra bildiğiniz kötü bir şekilde kokutuyor. Ve temizlik sonrası 1 saat evi havalandırmak zorunda kalıyoruz. Ayrıca sulu olan bu makine su haznesi olduğu halde her kullanımda suyu haznenin koyulduğu makine içine de taşırdığından, birde makineyi temizlemek zorunda kalıyoruz. Aldığım yere ürünü ilk aldığımızda ve sonrasında kaç kez söylediysem yapacak bir şey olmadığını söylediler. Thomas'tan şikayetçiyim.

Mehmet 979 Okunma

Cevaplar

 • Thomas Temsilcisi21 Şubat 2014

  Sayın Müşterimiz, Cihazınız ile alakalı yapılan kontrollerde taşınma esnasında cihazınızın tekerlek ve taban kısmının kırıldığı bu şekilde kullanıma devam edilmiş olması nedeni ile cihaz motorunun su alarak yandığı aynı şekilde cihaz içindeki filtrelerin ıslanarak kullanılmış olmasından dolayı koku yaptığı tespit edilmiştir. Telefon görüşmemizde de beyan etmiş olduğum gibi firma olarak cihazınız da kısmi olarak garanti dahilinde yardımcı olacağız ancak kırıkların garantiye girmemesinden dolayı belirtilen parçalar genel bakım ve temizlik işlemi ile birlikte talimatınız doğrultusunda yapılmadı bunun yerine talebiniz üzerine cihazınızı kuru olarak kullanabileceğiniz hygine box sistemi adresinize gönderildi ancak kırık parçaların değiştirilerek genel bakım ve temizlik işleminin yapılmaması halinde cihazınızdan bir verim alamayacağınızı ayrıca belirtmek isteriz.Başka sorularınızda her zaman memnuniyetle yardımcı olmaya hazırız. Saygılarımızla Hack Ltd Şti.

 • Thomas Temsilcisi17 Şubat 2014

  ''Sayın Müşterimiz, Cihazınız ile alakalı gerekli kontroller tamamlanmış ve tarafınıza detaylı olarak bilgi paylaşımı yapılmıştır. Talebiniz üzerine vermiş olduğunuz bilgi ve talimatlar doğrultusunda cihazınız ilgili servisimiz tarafından adresinize gönderilecektir. Başka sorularınızda her zaman memnuniyetle yardımcı olmaya hazırız. Saygılarımızla Hack Ltd. Şti.''

 • Thomas Temsilcisi31 Ocak 2014

  "Sayın Müşterimiz, Telefon görüşmemize istinaden cihaz tarafımıza ulaşır ulaşmaz uzman bir teknikerimiz sorununuzu en kısa sürede çözmeye azami gayret gösterecektir.Başka sorularınızda her zaman memnuniyetle yardımcı olmaya hazırız. Saygılarımızla Hack Ltd. Şti."

 • Thomas Temsilcisi31 Ocak 2014

  "Sayın Müşterimiz, Şikayetinizi bildirdiğiniz için teşekkür eder, yaşadığınız sıkıntıdan dolayı özür dileriz. Ancak Müşteri Hizmetlerimizin bu sitede ve ayrıca gerek Almanya THOMAS, gerekse de Türkiye THOMAS Web sitelerinde ve Facebook Thomas sitesinde yer alan 444 24 93 telefon numarasını direkt arasaydınız sorununuzu daha hızlı çözebilirdik. Müşteri Hizmetlerimiz bu ilettiğiniz şikayet ile ilgili sizinle temasa geçip, şikayetinizi en kısa sürede değerlendirip, çözmeye azami gayret gösterecektir. Saygılarımızla Hack Ltd. Şti."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön