25 Ekim 2013

Thomas Toz Torbası Çok Pahalı!

Thomas elektrikli süpürgem var. Ona toz torbası almak istedim. 19.10.2013' te Erciyes soğutma isimli servisi aradım telefona bakan bey 4 adeti 40 tl dedi. 23.10.2013 tarihinde servise gittim bana aynı ürünü 60 TL'ye satmaya çalıştılar ayrıca liste fiyatını da 77 TL gösterdiler. Resmen yanıltmaya çalışıyorlar. Her ay 60 TL toz torbasına vermektense Bim'de 50 TL'ye baston süpürge satıyorlar kullan kullan at. Daha sonra netten yaptığım araştırmada 10 tanesi 30 TL'ye başka sitede 15 tanesi 40 TL'ye veriyorlar.

Thomas yetkilileri eğer bir çözümünüz varsa telefon numaram 0506 47*******

Faruk 1.347 Okunma

Cevaplar

 • Thomas Temsilcisi26 Ekim 2013

  Sayın Müşterimiz, Türk Ticaret Kanununa göre bayilerimiz, servislerimiz ve mağazalarımız satış fiyatlarını serbestçe tayin edebilirler. Bizim ana şirket olarak bir fiyat şartı koymamız şuçtur. Sadece Tavsiye Edilen Perakende Satış Fiyatını deklare edebiliriz. Buda orijinal set için 50,89 Türk Lirasıdır. Arzu ettiğinizde 444 24 93 nolu müşteri hattımızdan her türlü aksesuarı direkt olarakda ana merkezimizden de satın alabilirsiniz. Başka sorularınızda her zaman memnuniyetle yardımcı olmaya hazırız. Saygılarımızla Hack Ltd. Şti.

 • Faruk 25 Ekim 2013

  sizin bana telefonda söylediğinzi fiyatı ben anladım. şimdi 4 fiyat oldu karşımda cumartesi 40 tl çarşamba 60 tl bunlar servisin fiyatları 77 tl servisin gösterdiği fiyat listesi ve 51 tl sizin fiyat. diğerlerini söylemiyorum. onlar yan sanayi ürünü falan filan. servisleriniz veya sadece benim karşılaştığım servis için söyleyeyim sizin tavsiye ettiğinizi fiyata değil de tutturabildiğine mi satmak istiyor. anlayamadım.

 • Thomas Temsilcisi25 Ekim 2013

  Sayın Müşterimiz, Öncelikle şikayetinizi bildirdiğiniz için teşekkür eder, yaşadığınız sıkıntıdan dolayı özür dileriz. Telefonda da görüştüğümüz gibi gerek eski distribütörlükte kalma fiyatlar, gereksede taklit ürünler bu fiyat kargaşasına yol açmaktadır. Ana şirket olarak tarafımızdan her zaman doğru bilgi ve ürünlere ulaşabilirsiniz. Orijinal torba setinde 4 adet torba ve 2 adet filtre mevcuttur, ve servislerimize tavsiye ettiğimiz perakende satış fiyatı 50,89 Türk Lirasıdır. Saygılarımızla Hack Ltd. Şti.

 • Faruk 25 Ekim 2013

  Thomas şikayet hattından aradılar. Arayan hanımefendinin ilgisine teşekkür ederim.

 • Faruk 25 Ekim 2013

  telefonum ynımda ve açık ulaşılamıyor diye bir şey yok

 • Thomas Temsilcisi25 Ekim 2013

  "Sayın Müşterimiz, Öncelikle şikayetinizi bildirdiğiniz için teşekkür eder, yaşadığınız sıkıntıdan dolayı özür dileriz. Belirtmiş olduğunuz irtibat telefonunuzdan size ulaşmaya çalıştık ancak telefonunuz yanıt vermiyor . Müsait olduğunuz tarih ve saat aralığını belirtmeniz halinde yaşadığınız sıkıntı ile alakalı yardımcı olmak adına tarafınız ile irtibata geçilecektir. Saygılarımızla Hack Ltd. Şti."

 • Faruk 25 Ekim 2013

  sitenize girdim şikayetimi yazdım ama her seferinde web sayfa hatası veriyor. sanırım özellikle şikayet almamak için internet sitenizin o bölümünü açmıyorsunuz. otomatik mesaj veriyorsunuz başka diyecek bir şey yok

 • Thomas Temsilcisi25 Ekim 2013

  "Sayın Müşterimiz, Şikayetinizi bildirdiğiniz için teşekkür eder, yaşadığınız sıkıntıdan dolayı özür dileriz. Ancak Müşteri Hizmetlerimizin bu sitede ve ayrıca gerek Almanya THOMAS, gerekse de Türkiye THOMAS Web sitelerinde ve Facebook Thomas sitesinde yer alan 444 24 93 telefon numarasını direkt arasaydınız sorununuzu daha hızlı çözebilirdik. Müşteri Hizmetlerimiz bu ilettiğiniz şikayet ile ilgili sizinle temasa geçip, şikayetinizi en kısa sürede değerlendirip, çözmeye azami gayret gösterecektir. Saygılarımızla Hack Ltd. Şti."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön