23 Şubat 2013

Thomas etkili Servis Bulamıyorum!

Balıkesir Bandırma da Thomas elektrik süpürgesi servisi var ama filtrelerini temin edemiyoruz markanız için kötü bir sonuç. denilen tek şey yurt dışından temin edebilirsiniz yapacağımız birşey yok amaç sadece ürünü satmak mı yoksa ürününüzü alan tüketicinin memnuniyeti mi bunu anlayamadık.

Esra 329 Okunma

Cevaplar

  • Thomas Temsilcisi05 Mart 2013

    Sayın Müşterimiz, Talep etmiş olduğunuz filtreler kargo ile tarafınıza gönderilmiştir. Telefon görüşmemiz neticesinde filtreleri aldığınız öğrenilmiştir. Her türlü soru ve şikayetlerinizi 444 24 93 nolu Müşteri Hizmetleri Hattımıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla Hack Ltd. Şti

  • Thomas Temsilcisi23 Şubat 2013

    Sayın Müşterimiz, distribütör değişikliğinden dolayı başvurduğunuz servis/kişi size hizmet verememiş olabilir. Ancak şikayetinizi dile getirdiğiniz bu sitede ve ayrıca gerek Almanya THOMAS, gerekse de Türkiye THOMAS sitesinde ve Facebook Thomas sitesinde Müşteri Hizmetleri 444 24 93 numaramız açık bir şekilde yer almaktadır. Bir şikayetinizde sizlere daha iyi ve hızlı bir hizmet vermek için önceden direkt bu numarayı aramızı rica ederiz. Müşteri Hizmetlerimiz bu ilettiğiniz şikayet ile ilgili sizinle temasa geçip, şikayetinizi en kısa sürede değerlendirip, çözmeye azami gayret gösterecektir. Saygılarımızla Hack Ltd. Şti.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön