Thomas Elektrikli Süpürgenin Filtresi Çok Pahalı!

Oguzhan Y. |

Çok güvenerek ve severek aldığımız Thomas süpürge maalesef filtrelerinin çok pahalı olması nedeniyle artık gözümüzden düştü. 5 parça filtre 80 TL ye satılıyor. 5 parça belki biraz göze fazla gelebilir ancak zaten 4 parçası basit süngerimsi malzeme, sadece Hepa filtresi bir miktar farklı.
Distiribitör firmanın söylemine göre 6 ayda bir değiştirdiğinizi düşünürseniz 3 yılda 480 TL filtre için para ödemek zorunda kalınıyor.

Bence filtre fiyatları daha makul olmalı ve ayrı ayrı satılabilmesi gerekmekte.

Etiketler :

Filtre Sistemi Fiyat

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Ağustos
  10:05

  Sayın Müşterimiz,

  Tarafınıza belirtmiş olduğunuz konu ile alakalı detaylı bilgi verilmiştir. Talep ettiğiniz sarf malzeme fiyatlarındaki düzeltmeler dikkate alınıp değerlendirilecektir. Her türlü soru ve şikayetlerinizi 444 24 93 nolu Müşteri Hizmetleri Hattımıza iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Hack Ltd. Şti.

 • 16 Ağustos
  14:17

  "Sayın Müşterimiz,

  Şikayetinizi bildirdiğiniz için teşekkür eder, yaşadığınız sıkıntıdan dolayı özür dileriz.
  Ancak Müşteri Hizmetlerimizin bu sitede ve ayrıca gerek Almanya THOMAS, gerekse de Türkiye THOMAS Web sitelerinde ve Facebook Thomas sitesinde yer alan 444 24 93 telefon numarasını direkt arasaydınız sorununuzu daha hızlı çözebilirdik. Müşteri Hizmetlerimiz bu ilettiğiniz şikayet ile ilgili sizinle temasa geçip, şikayetinizi en kısa sürede değerlendirip, çözmeye azami gayret gösterecektir.
  Saygılarımızla
  Hack Ltd. Şti."