03 Şubat 2014

Thomas Çok Kullanışsız Bir Ürün!

2 yıl önce Thomas süpürge aldım. O kadar çok övdüler. Motoru 10 yıl garantiliymiş sözde. Aldığımdan beri en az 3 kere gitti servise. Her seferinde başka bir şey çıktı. En son gene bozuldu. Garanti süresi dolmuş fiyat çıkaracakmış servis.Hani nerede 10 yıl motor garantisi.

Nazli 875 Okunma

Cevaplar

  • Thomas Temsilcisi21 Şubat 2014

    Sayın Müşterimiz, Cihazınız ile alakalı yapılan kontrollerde cihaz haznesine fazla su doldurulması nedeni ile çalışma esnasında bu suyun motor rulmanlarına kaçarak sıkışma meydana getirdiği tespit edilmiş olup iyi niyetiniz göz önünde bulundurularak firmamız garanti dahilinde yardımcı olacaktır . Bundan sonraki süreçte cihazınızın su haznesinin belirtilen işaretin bir parmak kadar altında doldurulması ve işlem esnasında her odada haznedeki suyun yenilenmesi halinde bu tarz sorunlar yaşamayacağınızı belirtiriz. Ayrıca Thomas olarak cihazlarımızın garanti süresinin maksimum 2 yıl olduğunu bilmenizi isteriz. Başka sorunlarınızda her zaman memnuniyetle yardımcı olmaya hazırız. Saygılarımızla Hack Ltd. Şti.

  • Thomas Temsilcisi04 Şubat 2014

    "Sayın Müşterimiz, Telefon görüşmemize istinaden cihazınız ile alakalı uzman bir teknikerimiz tarafınız ile irtibata geçerek adresinizi ziyaret edecek ve cihazınız ile alakalı sorununuzu en kısa sürede çözmeye azami gayret gösterecektir.Başka sorularınızda her zaman memnuniyetle yardımcı olmaya hazırız. Saygılarımızla Hack Ltd. Şti."

  • Thomas Temsilcisi04 Şubat 2014

    "Sayın Müşterimiz, Şikayetinizi bildirdiğiniz için teşekkür eder, yaşadığınız sıkıntıdan dolayı özür dileriz. Ancak Müşteri Hizmetlerimizin bu sitede ve ayrıca gerek Almanya THOMAS, gerekse de Türkiye THOMAS Web sitelerinde ve Facebook Thomas sitesinde yer alan 444 24 93 telefon numarasını direkt arasaydınız sorununuzu daha hızlı çözebilirdik. Müşteri Hizmetlerimiz bu ilettiğiniz şikayet ile ilgili sizinle temasa geçip, şikayetinizi en kısa sürede değerlendirip, çözmeye azami gayret gösterecektir. Saygılarımızla Hack Ltd. Şti."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön