30 Haziran 2014

Thomas Aparat İçin Fahiş Ücret İstedi.

2010 yılında Thomas twint2 robot almıştık. Robotun hortumunda çatlak oluştuğu için dün Ordu'da ki servisi aradım ve fiyat sordum. Onlarda hortum fiyatının 250 tl civarında olduğunu söylediler. Ayrıca filtreleri içinde 80 tl istediler. Acaba gerçekten fiyatlar böylesi. Bu fiyatlara zaten yeni bir süpürge alınır.

Sibel 6.591 Okunma

Cevaplar

  • Thomas Temsilcisi30 Haziran 2014

    Sayın Müşterimiz, Kullandığınız Thomas Marka cihazınızın en büyük özelliği alerji, astım ve nefes darlığı rahatsızlığı bulunan ev halkını veya küçük çocukları süpürme esnasında havaya püskürtülen ince tozlardan ve alerjenlerden korumaktır. Bu sebepten Thomas cihazları hem İngiltere'nin, hem de Almanya'nın saygın Alerji Dernekleri tarafından tavsiye edilmektedir. Bu koruyucu ve önleyici özelliğinin en büyük unsuru ise cihaz içinde kullanılan filtreler ve toz torbalarıdır. Hem toz torbaları hem de filtreler HEPA filtre özelliği taşımaktadır ve en ince toz partiküllerine karşı korumaktadır. Ayrıca hiç bir orijinal Thomas toz torbaları ve filtreleri cam elyaf katkısı içermez. Cam elyaf katkılı torba ve filtrelerin içinde havaya saçtıkları cam elyaf partikülleri zamanla akciğerlerinize oturarak çok ciddi rahatsızlıklara ve hastalıklara yol açmaktadır. Evinizin tozu dışında aynı zamanda ev halkının sağlığını da düşünen Thomas ürünlerinde sadece cam elyaf katkısız HEPA filtre özelliği olan filtre ve torba kullanmaktadır. Thomas aynı hassasiyeti toz torbası ve filtre setlerinin dışında tüm aksesuarları için de göstermektedir. Maalesef bu tür yüksek standartın da maliyeti yüksektir. Ancak uyarınız dikkate alınarak üretici firmaya bildirilmiş ve Türkiye'deki kullanıcılara daha uygun satılabilme çalışması ayrıca başlatılacaktır.İkazınız için teşekkür eder, başka sorularınızda her zaman yardımcı olmaya hazır olduğumuzu belirtiriz. Saygılarımızla Hack Ltd. Şti."

  • Thomas Temsilcisi30 Haziran 2014

    Sayın Müşterimiz; Şikayetinizi bildirdiğiniz için teşekkür eder, yaşadığınız sıkıntıdan dolayı özür dileriz. Müşteri Hizmetleri Merkezimiz sizinle temasa geçip, şikayetinizi en kısa sürede değerlendirip, çözmeye azami gayret gösterecek. Her türlü soru ve şikayetlerinizi 444 24 93 nolu Müşteri Hizmetleri Hattımıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla Hack Ltd. Şti.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön