Thodex Kimlik Fotoğrafı İsteniyor

Eylem Eylem4 hafta önce

Bugün bir arkadaşım, Thodex uygulamasına üye olduğumda 100 TL hesabıma para yatırılacağını söyledi. Fakat üye olurken Kimliğimin ön yüzü ile fotoğraf çekilip firmanıza gönderilmesi gerektiğini, ancak bu şekilde kimlik doğrulaması yapıldığını belirtti. Bu şekilde bir uygulamanız var mı? Üye olurken 100 TL bonus veriyor musunuz? Ve cidden kimlik ile fotoğraf göndermek mi gerekiyor.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Thodex Logo Thodex 4 hafta önce

Merhaba Eylem Hanım Anlaşmalı olduğumuz herhangi bir site bulunmamaktadır. Üyelik kaydına 100 TL bonus uygulaması bulunmamaktadır. Sizlerden kimlik bilgilerinizi isteyen dolandırıcılara itibar etmeyiniz. İyi günler dileriz.

profile-icon Eylem 4 hafta önce

Merhaba, arkadaşımla görüştüm. Ve Thodex uygulamasının anlaşmalı olduğu iddia sitelerine üye edildiğimizi, anlaşmalı olduğunuz iddia sitesinden yüksek miktarda para yatırıldığında bonus kazanıldığını söyledi. Arkadaşlarım hala bilgilerimizi gönderdiğimiz kişiye güveniyor. Bizim adımıza anlaşmalı olduğunuz firma altından üyelik açıldığını söylediler anlaşmalı olduğunuz firmanın bir iddia sitesi olduğunu söylediler. Anlaşmalı olduğunuz firmalar nelerdir?

Thodex Logo Thodex 4 hafta önce

Eylem Hanım, Üzerine hesap açılan ilgili şahsın TC kimlik numarasını ve adına açılan ilgili hesabın kapatılma talebini A-4 kağıdına dilekçe olarak (ad-soyad-tarih) olacak şekilde yazarak [email protected] mail adresimiz üzerinden tarafımıza göndermesi gerekmektedir. Bir önceki destek talebinde iletildiği üzere kimlik bilgilerinizi 3. şahıslar ile paylaşmamanızı rica ederiz. Olası zararlardan borsamız sorumlu değildir. İyi sabahlar dileriz.

profile-icon Eylem 4 hafta önce

Şöyle anlatıyım. Bugün erkek arkadaşım bu şekilde bir arkadaşı vesilesi ile kimlik ile selfie çekip bir şahsa gönderdi. Benim Hesabıma 1 saat sonra 150 TL para geldi. 100 TLsinin bize ait olduğunu 50 TLsinin arkadaşımıza ait olduğunu söylediler Ve thodex uygulamasından üye olmaya çalıştığımız zaman erkek arkadaşım adına açılmış olan bir hesap var fakat mail adresini ve şifresini bilmiyoruz. Sanırım durum anlaşılmasın diye üye edilmiş. Kimlik bilgileri ile açılan bu hesabı nasıl iptal edebiliriz. Ben mail adresinize kişinin iletişim bilgilerini aktaracağım.

Thodex Logo Thodex 4 hafta önce

Eylem Hanım, THODEX uygulamasına üye olan kullanıcılarımızın hesaplarına 100 TL yatırma gibi bir uygulaması bulunmamaktadır. Borsamızda kimlik doğrulama sistemi kullanılmaktadır. Tüm kullanıcılarımızın bilgileri KVKK kapsamında güvenli bir şekilde borsamızda saklanmaktadır. Tarafınıza iletmiş olduğumuz bilgi ilgili kimlikli selfienizi THODEX ismini kullanarak hesabınıza para yatıracaklarını söyleyen kişi ve kurumlar ile paylaşmamanız yönündedir. THODEX ile yapacağınız işlemlerde yalnızca THODEX kurumsal web sitesini ve onaylı sosyal medya hesaplarını dikkate almanızı rica ederiz. Bahsetmiş olduğunuz affiliate programında kullanıcılarımızın hesaplarına 100 TL yatırma gibi bir uygulama söz konusu değildir. Borsamıza tarafınıza belirtilmiş referans kodu ile üye olan kullanıcılarımızın yapmış oldukları işlemlerdeki komisyon tutarı üzerinden kazanç elde edebilirsiniz. Harici herhangi bir uygulamamız bulunmamaktadır. Kimlik bilgilerinizi adımızı kullanarak tarafınızdan talep eden 3. şahıslar ile paylaşmamanızı rica ederiz. Aksi halde yaşayacağınız olası kayıplardan borsamızın sorumlu olmadığını bir kez daha belirtmek isteriz. Borsamız hakkında merak ettiğiniz tüm bilgileri www.thodex.com resmi web sitemiz içerisinde bulabilirsiniz. İyi sabahlar dileriz.

profile-icon Eylem 4 hafta önce

Thodex uygulamasını böyle bir şey var mı diye kendi telefonuma indirdim. 3. Seviye için benden kimlik fotoğrafımı ve thodex yazısı ile Beraber kimlik resmim ile selfie istedi. Yani uygulamada da böyle bir şey isteniyor. Arkadaşlarını davet et ve %20 komisyon kazan diye bir seçenekte var. Bu doğru değil mi? Tam olarak ne için böyle bir uygulamamız yok dediniz

Thodex Logo Thodex 4 hafta önce

Merhabalar, Borsamızın böyle bir uygulaması bulunmamaktadır. 3.şahıslar ile kimlik bilgilerinizi paylaşmamanızı rica ederiz. Oluşabilecek zararlardan borsamızın sorumlu olmadığı belirtmek isteriz. Tarafınıza borsamızın adını kullanarak ulaşan şahsın iletişim bilgilerini [email protected] mail adresi üzerinden tarafımıza bildirmenizi rica ederiz. İyi geceler dileriz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler