Thermal İstanbul Teslim Alamadığımız Devre Mülk!

Berat Hasan K. |

2011-2012 arasında Thermal İstanbul'un düzenlediği İstanbul/Eyüp Feshane de yaptığı tanıtıma katıldık. Devre mülk için beş milyar istediler ve bizde şartları kabul ettik, parayı takstile ödemeyi tercih ettik tam 2 yılda ödemeyi tamamlandık üzerinden 2 yıl daha geçti.

Tuzla/İçmeler'de olan tesise bakmaya gittiğimiz de hala kaba inşaat halinde olduğunu gördük bizde buna karşılık paramızın iadesini istedik şirket bunu kabul etmedi ancak verdiğimiz paranın %10'nu geri verebileceğini söyledi.

Etiketler :

Personel Davranışı Tapu İşlemleri

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

  • Berat Hasan K.
    09 Haziran
    11:20

    24 Temmuz 2012 Thermal İstanbul\'un düzenlediği İstanbul/Eyüp Feshane de yaptığı tanıtıma katıldık. Devre mülk için 5.700.00 TL istediler ve bizde şartları kabul ettik, parayı takstile ödemeyi tercih ettik tam 2 yılda ödemeyi tamamlandık üzerinden 2 yıl daha geçti. Tuzla/İçmeler\'de olan tesise bakmaya gittiğimiz de hâlâ kaba inşaat halinde olduğunu gördük bizde buna karşılık paramızın iadesini istedik şirket bunu kabul etmedi ancak verdiğimiz paranın %10\'nu geri verebileceğini söyledi. Bize yardımcı olun