14 Eylül 2017
Yorum Yap
#9431037

The Lifeco Hayal Kırıklığı!

Firmadan farklı zamanlarda üç defa alışveriş yaptım. Ne tesadüf üçünde de hata yapıldı. Birincisinde ürün hatalı geldi. İkincisinde farklı bir müşterinin paketi, son pakette ise hem hatalı adrese gönderim, hem yanlış ürün, hem de kırık bir ürün. Üçü bir arada. Aslında aradığınızda bazen zor olmasına rağmen ulaştığınız ve telefonu açan aynı kişiden bol özürlü yapıyoruz, yapmak üzereyiz sözlerini duyarken aynı zamanda size yanlış gönderdikleri ada çayını kargoya geri vermenizi rica ediyorlar. Üstelik kendi hatalarından dolayı kırılan ürünün yenisini göndermeden, telefonda hiç merak etmeyin gönderiyoruz demelerine rağmen, görselleriyle birlikte sadece kanıt olsun kurumsal e-posta adresine sunmama rağmen, cevap bile vermiyorlar. Yüksek fiyatlı ürünlere bedel öderken müşterinin bırakın merkeze alınmasını, çember dışına nasıl alındığına tanık oldum!

Emrah Emrah 1.253 Okunma

Cevaplar

  • Emrah09 Ekim 2017

    Cevaba bakar mısınız. Hayır efendim doğru ürünler müşteriye ileltilmemiştir. Hodri Meydan, doğru ürünlerin bana gönderildiğini ispatlayın ben de buradan özür dileyim. Elma sirkesi kırılmasına ve pek çok defa özür dileminize rağmen yeni ürün göndermediniz. Marketlerde gördüğüm ve her daim aldığım saf snacks ürünlerinden kaçıyorum. Bu sizin başarınız.

  • Emrah09 Ekim 2017

    Cevaba bakar mısınız. Hayır efendim doğru ürünler müşteriye ileltilmemiştir. Hodri Meydan, doğru müşterilerin bana gönderildiğini ispatlayın ben de buradan özür dileyim. Elma sirkesi kırılmasına rağmen, pek çok defa özür dileminize rağmen yeni ürün göndermediniz. Marketlerde gördüğüm ve her daim aldığım saf snacks ürünlerinden kaçıyorum. Bu sizin başarınız.

  • The Lifeco Temsilcisi09 Ekim 2017

    Paketleme aşamasında bir karışıklık olmuştur. Doğru ürünler müşteriye iletilmiştir.

Ziyaretçi Yorumları