The Land Of Legend'de Her Şey Ücretli!

Tatyfun Tatyfun24 Temmuz 2018 15:46

Herkes yorum yapar bir şeyleri eleştirir kendince sever sevmez. Ama ben ve eşim bu otelin profesörü olarak değerlendiriyorum. İlk defa giden herkesi kendine hayran bırakabilir. Çünkü çok farklı bir yer. İstanbul dan kaç kişinin bu otele gidip kalmasını sağladım bilmiyorum ama herkese reklamını seyrettiriyordum. 3 kez gittiğimiz bu muhteşem oteli anladık ki her sene daha kötü bir yer, hatta tatil için gidilemeyecek kadar kötü bir yer halini almış. İlk açıldığında inanılmazdı ama elbette eksikler vardı. 2. gidişimizde eksikler giderilmiş eğlenceye doyamadığımız bir yer olmuştu hatta yazın tek hayali idi bizde.

Esas mesele bu son 3. gidişimizde. Çocuklu veya çocuksuz her yaşın eğlenebileceği harika bir yer fakat günlüğüne 2.400 TL verdiğim otelde odada sadece su ücretsiz. Sebebi de yarım pansiyon konaklamamız. Zaten her şey dahil konaklama sistemi otelde yok. Neyse bu sıkıntı her yıl vardı. Sonra otelde Türk müşteriler her zaman 2. öncelikte olmuş, bırakın garsonları fotoğraf çekenler basanlar bile Türkçe'yi zor konuşuyorlar. Bu arada fotoğraf çektirdiğinizde 3 poz 170 TL. Otele girişte size tanımlanan bilekliğe para yüklemez iseniz her akşam yemeğinde içtiğiniz her içeceği nakit ödüyorsunuz. Bu arada 1 şişe kola 8 TL ve masada nakit alıyorlar. Pet şişe şu 4 TL.

Ben İstanbul'da yaşıyorum en lüksün de bu fiyatlar çalışmıyor. Gelelim öğle yemeğini yemeniz için dışarıdaki yiyecek fiyatlarına. 1 dilim pizza 21 TL ve üzerinde sosis bile yok sadece kaşar domates 1 adet tek hamburger menü değil 40 TL bir parça ızgara, but, pilavla 26 TL döner döner porsiyon 40 TL küçük bir tabakta kola orada da 8 TL şimdi gelelim otelimizin en eğlenceli havuzu olan dalga havuzuna onu hiç anlayamadığım adı dalga havuzu ama 30 dakikada bir çalışıyor. Ve etrafındaki can kurtaran sürekli düdük çalmalarından herkes huzursuz olmakta ve acaba birimi boğuldu veya ben mi hata yaptım diyerek sürekli sağa sola bakıyorsunuz sanki maçta ve hakem habire öttürüyor düdüğünü. Dalgalar 3 dakika geliyor sonrası ölüm sessizliği adı dalga havuzu olan yerde klasik havuzda yüzüyorsunuz. En sevdiğim rafting alanı geçen sene havuzda öğlen yemek paydosu ve makineler dinleniyor gibi sebeplerle eğlence alanı olan rafting havuzunda botun üzerinde bekliyorduk. Bu sene 1. günümüzde hiç çalışmadı makineler bozukmuş.

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular