Toplam çözüm sayısı
..
The Land Of Legend ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Yeni karşılaştırma

ile

The Land Of Legend Aşırı Kalabalık Ve Kapasitenin Üstünde Kişi Alınıyor Tesise

2840görüntüleme
Filiz
Filiz 03 Eylül 2020 17:35

Hayatımda böyle iş görmedim. Havuz kenarlarında bir tane şezlong bulamazsınız. Bildiğiniz boxer külot ile havuza giriliyor. Kot pantolonu kıvırıp, dışarıda dolaştıkları kıyafetle havuza giriyorlar. Asla müdahale edilmiyor. Ve otel yönetimi mağduriyeti gidermiyor. 

Günübirlik turlar yüzünden mağdur olduk. Bir Kaydıraktan kaymak için en az 45 dakika beklemeniz gerekiyor. Daha ekonomik bir yerde kalınıp bir gün görmek için gelinse bu kadar ödediğimiz para çöpe gitmemiş olurdu.

The Land Of Legend Logo
The Land Of Legend06 Eylül 2020 14:42

Sayın Filiz Hanım, Öncelikle zaman ayırarak tarafımıza iletmiş olduğunuz değerlendirmeniz için sizlere teşekkür ederiz. The Land of Legends Kingdom Hotel olarak otel misafirlerimizi özel hissettirmek amacıyla sizlere sunmuş olduğumuz Kingdom şezlong alanları mevcuttur. Bu alanlardaki çalışma arkadaşlarımız sizleri şezlong konusunda en iyi şekilde asiste etmeye ve memnuniyetinizi sağlamaya çalışmaktadır. Tema park kurallarımıza istinaden havuz ve kaydırak kullanımları yüzmeye uygun olmayan kıyafetler ile yapılmamakta olup tema park yönetimimiz bu konuda çok hassas bir yaklaşım sergilemektedir. Can kurtaran takım arkadaşlarımız her daim gerekli uyarıları sağlamaktadır. Sizlerin de bildiği üzere, tema parkımıza günlük ziyaretçi girişlerimiz olmaktadır. Kaydırak ve atraksiyonlarda hızlı geçiş hizmetimizi kullanmak isteyen misafirlerimize, otel misafiri olmalarının ayrıcalığı olarak %50 indirim sağlamaktayız. Misafirlerimiz tarafından iletilen tüm görüşlerin hedefimiz doğrultusunda bizler için önemi oldukça büyüktür. Yorumunuzda bahsetmiş olduğunuz konuların bizleri oldukça üzdüğünü belirtmek isteriz. Misafir memnuniyetini hedef alan hizmet anlayışımız gereği sizlerin memnuniyeti bizler için her şeyden önemlidir. İletmiş olduğunuz görüşleriniz ilgili departmanlarımız ve yönetimimiz ile paylaşılmıştır. Gerekli araştırmaların ve önlemlerin alınacağını belirtmek isteriz. En kısa zamanda sizleri otelimizde tekrar görme şansını diler ve bir sonraki konaklamanızı unutulmaz kılmak isteriz. Saygılarımızla, The Land of Legends Kingdom Hotel Yönetimi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile