The Land Of Legend Aquapark Engelli Gelmesin Uygulaması

İbrahim İbrahim01 Kasım 2019 21:09

29 Ekim 2109 The Land Of Legend Aqua parkına girişimle tekrar engelli olduğumu hatırlattıkları için teşekkürü bir borç bilirim. Önceden 3 defa üniteleri kullanmama rağmen bir önceki gidişimde ufak bir sıkıntı yaşadım yanımda refakatçim olmasına rağmen kaydırağın birine kendi başıma çıktım ve beni kaydırmak istemediler, bende buradan kaymadan inmem deyince kaydırmak zorunda kaldılar ve aşağıda müdürleri beni gördü akşama kadar sıkıntı çekmemiştim çözüldü sanmıştım ama çözülmemiş.

3 gün önceki gidişimde tekrar aynı sıkıntıyı çekememek için girişte ricada bulundum anons geçsinler diye ama gelen yetkililer benim Aqua parktaki yüzme havuzu hariç diğer üniteleri kullandıramayacaklarını söylediler. Gerekçeleri bir bot devrilirse ölüm olursa sular kesilirse sana nasıl yardım ederiz üretici firma izin vermiyormuş.

Havuz başlarında bir sürü uyarı diğer rahatsızlıklar için herkes potansiyel risk onlara da izin vermeyin, kimse girerken sağlık raporuyla giriş yapmıyor. Engelli politikalarında refakatçi uygun görürse sorumluluk kabul etmeyiz diyorlar.

29 'unda yanımda 2 tane refakatçim vardı daha ne uygunluğu olacak. Böylesi bir otele yakışmadı ben hakkım olan eğlenmeyi geri istiyorum.

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler