10 Mart 2014
Yorum Yap
#2339632

The Green Park Hotels and Resorts Hafta Sonumuzu Mahvetti

28.02'de Grupanya'dan The Green Park Hotels and Resorts Merter'de tek kişilik masaj ve spa keyfi anneme ve bana tam bir eziyete dönüştü. Fırsat kodunu alır almaz hemen işletmeyi aradım, cep telefonumdan verdikleri numaraya sms gönderdim ve rezervasyonum tamamlandı. Randevuya gittik ve hazırlandık masörler nerede dedim daha yeni haber verdik Eminönü'den gelecekler dedi.


Erkek masör var olur mu dedi gerçekten çok komik. Otelin müdürüne şikayet ettik umursamadı, yetkili kimseyi bulamadık. Çok kötü bir yerdi, erkekler bayanların soyunma odalarına bakıyorlar, erkek kadın bir yerde tam bir hayal kırıklığıydı. Şimdi Grupanya'da paramı iade etmiyor, ne yapacağımı şaşırdım.

Ceren 1.338 Okunma

Cevaplar

  • The Green Park Hotels and Resorts Temsilcisi21 Mayıs 2014

    Merhaba, The Green Park Grubu olarak otellerimizde konaklayan ve hizmetlerimizden yararlanan tüm misafirlerimizin memnuniyeti bizim için önemlidir. Öncelikle yaşamış olduğunuz sorundan dolayı üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. Konu ile ilgili otel müdürümüz S. G. sizinle bizzat ilgilenmiş ve para iadenizin yapılması için gerekli talimatları vermiştir. Ayrıca sizinle ilgilenen görevliye yazılı ve sözlü uyarı verilmiştir. Yaşadığınız sorundan dolayı tekrar üzgün olduğumuzu bildirir, sizi en kısa sürede ağırlamak isteriz. Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler