03 Mayıs 2013

Green Park Hotels Memnun Ayrılmadık!

Dün ailem ve yakın dostlarımla Groupon'dan almış olduğumuz kahvaltı ve Spa kullanımına gidelim dedik. Gitmez olsaydık, kahvaltıda tahıl ürünleri (simit vb. ) bayattı; Spa merkezinde sabun kalmamıştı. Spa merkezinde yerleri temizle(me)yen Sarışın Bayan son derece agresifti ve bize kaba davrandı.


Verdikleri havluları koyacak yer yoktu, Türk hamamının girişindeki bekleme salonuna koyduğumuzda ihtiyacımız olduğunda kullanmak istediğimizde havluların yerinde yeller esiyordu. Spa merkezinde yerler ıslaktı ve kayıp düşmemek için çok çaba sarfettik. Ayrıca 20 tl otopark ücreti aldılar; hiçbir yerde böyle uygulamalar görmedik. Hiç memnun kalmadık, günümüz zehir oldu.

Yeliz 386 Okunma

Cevaplar

  • The Green Park Hotels and Resorts Temsilcisi06 Eylül 2013

    Merhaba, The Green Park Grubu olarak otellerimizde konaklayan ve hizmetlerimizden yararlanan tüm misafirlerimizin memnuniyeti bizim için önemlidir. Unlu mamüllerimiz sabah 05:00’te taze olarak yapılmakta ve servise sunulmaktadır. Bu konuda gerekli kontrolleri daha da sıklaştıracağımızdan şüpheniz olmasın. Sağlık kulübünde kapsamlı bir tedarik çalışması yapılmıştır. İlgili personelimize gerekli yazılı/sözlü ihtar verilmiş ve eğitim programlarına dahil edilmiştir. Ayrıca, otoparkımız sadece konaklayan misafirlerimiz için ücretsizdir. Yaşamış olduğunuz sorun ve personelimizin davranışı nedeni ile sizden tekrar özür dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön