Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Tgs Grup ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

İsmail sonuçtan çok memnun

Tgs Grup TGS Hasarlı Bagaj

404
İsmail
İsmail 27 Ocak 05:38
Çözüldü
Tgs Grup TGS Hasarlı Bagaj
Tgs Grup TGS Hasarlı Bagaj
Tgs Grup TGS Hasarlı Bagaj

24/12/2022 tarihinde TGS ile 9U745 Moldova/ İstanbul uçuşumda bagajım kırıldı bunun için TGS ofisine danıştım durumu izah ettim. Tutanak tutulmasını istedim. TGS görevlisi başvuruyu yaptığını söyledi bana bir belge verdi ve mail veya cep telefonu ile bilgi verileceğini söyledi fakat 1 ay geçti hiçbir şekilde iletişime geçilmedi. En kısa zaman da bana ulaşılmasını istiyorum ve ayrıca bu olay hakkında şikayette bulunacağım.

Benzer Şikayetler

profile
239
13 Şubat

Tgs Grup Yer Hizmetleri

TGS yer hizmetleri maliyeti 65 kuruş olan bir şişe suya 27 TL alıyor. Yok mu sizin hiç insafınız, resmen saf yerine koyuyorlar insanları girişlerde su şişesi bile aldırmıyorlar insanların yanlarına. Buna sessiz kalınmaması lazım hele ki bu zor günlerde

profile
8
12 Şubat

Tgs Grup TGS Check-in Sonra Yer Değiştiriyor

Haberim olmadan check-in yaptırdığım hatta uçak içinde otururken TGS personeli tarafından yerim değiştirilmiş. Uçak içinde bir sürü problem yaşandı TGS personeli ciddiyetsiz davranışı yüzünden sorun yaşadım. Bu sorunu uluslar arası ve yerel her türlü platformda anlatacağım.

profile
13
04 Şubat

İGA İstanbul Havalimanı TGS Çalışanından Şikayetçiyim

Bu sabah 10.30 11.00 saatleri arasında annemi 12.00 Ankara uçağına bindirmek için geldiğim İstanbul Havalimanında hiç yaşanmamasını dilediğim bir olay ve tavırla karşılaştım. Türk Hava Yolları ile uçuş gerçekleştirmekte olan annemin uçuş kartını bastıramayınca kontuarlara yöneldik girişte çalışan gö...

profile
320
14 Aralık 2022

Tgs Grup Personellerinin Kötü Davranışları

TGS personellerinin saygısız davranışları ve iftira atmakta sınır tanımayan vicdansızlıkları...! Başlardaki kişilerin personellerin davranışlarının nasıl olduğunu farkında değiller sanırım bırakın yolcuları oradaki polislere bile davranışlarını ağzım açık izledim inanamıyorum.

  • profile
1 Destekçi
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .