20 Ocak 2014 #2242786

Tezel Lojistik Teslimatta Sıkıntı Yaşattı

Tezel Lojistik, Hepsiburada.com' dan aldığım çamaşır ve bulaşık makinelerimi teslim ederken hem gece 10'da teslimat yaptı, hem de Bahçe kapısına bırakıp gideceğini söyledi. Ben ürünü satın alırken Hepsiburada.com 'un yaptığı açıklamada "Tezel Lojistik teslimat yaparken ürününüzü dairenize kadar çıkaracaktır " yazıyordu. Lojistik firmasının çalışanı da"biz lojistik firmasıyız 2.kata kadar çıkaramayız "dedi. Bu durumda kime inanacağım?


Zar zor ikna edip alt kata bırakabildik. Bulaşık makinemi sırtından güm diye yere attı, fıtığım var benim dedi. İnşallah makineme bir şey olmamıştır, çünkü çeyizime aldım. Çamaşır makinemi de ablam ve ben çalışana yardım ederek el arabasıyla alt kata taşıdık. Şimdi bir taraftan çalışan da haklı adamı tek başına göndermişler. Şoförlük mü yapacak, taşımacılık mı ? Ayrıca öyle ağır eşyaları bir kişi nasıl taşıyıp yerleştirsin. Tezel müşterisine değer vermediği gibi çalışanına da değer vermiyor.

Neslihan 246 Okunma

Cevaplar

  • Tezel Lojistik Temsilcisi24 Ocak 2014

    Merhaba, Müşterimiz ile iletişime geçilmiştir. Gerekli aksiyonların alınacağı bilgisi paylaşılmıştır. Saygılarımızla. TEZEL LOJİSTİK MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ

  • Neslihan23 Ocak 2014

    Firma bana hicbir sekilde mesaj atmamistir.tezel lojistik tarafindan tarafima E-posta gonderilmemistir. Sikayetimle ilgili bana dönüş yapilmadi. Yalan dolanla is olmaz. Ben hepsiburada.com dan alisveris yaptigim zaman onlara da sikayetimi iletecegim.

  • Tezel Lojistik Temsilcisi20 Ocak 2014

    Merhaba, Bildirime istinaden müşterimiz ile e-posta yoluyla irtibata geçilmiştir. Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemlerin yapılacağı bilgisi paylaşılmıştır. Saygılarımızla. TEZEL LOJİSTİK MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön